Emniyet Müdürünün Küçük Misafirleri!
Akhisar (Kenan MOLLA)
162. Yıl Polis Haftası kutlama etkinliklerinde Emniyet Müdürünü Özel Pinokyo Çocuk Yuvası öğrencileri ziyaret ederek kendilerinin yaptıkları iki tabloyu hediye ederek 162. yıl Polis Haftasını kutladılar. Akhisar Özel Pinokyo Kreş ve Gündüz Bakım Evinin kurucusu Fatma ve Mehmet Salgın, ana sınıfı müdürü Sinem İnan, öğretmenler Emel İkizer, Fulya Söğütlü, İngilizce öğretmeni Elif Kocabaş, Yardımcısı öğretmen Melike Akbaş, Akhisar kız Meslek Lisesi stajer öğrenciler Kadiriye Akın, Derya Korkmaz, Özge Dağcan, Buket Budağhasan ve öğrencileri emniyet müdürü İbrahim Çelik karşıladı.
Özel Pinokyo Çocuk Yuvası öğrencileri kendisini ziyaret etmesinden dolayı çok memnun olan Emniyet Müdürü İbrahim Çelik bu ziyaret benim için sürpriz oldu, minik çocuklarımızın yaptıkları bu iki tabloyu polis lokalinin duvarına asacağım, ne kadar güzel bir gün bu kadar minik çocuğu bir arada görmek çok güzel oldu dedi.
Akhisar Emniyet Müdürü İbrahim Çelik ziyaretine gelen çocuklara meyve suyu ve kuru pasta ikram etti. Ziyaretine gelen çocuklara tek tek hoş geldiniz dedi ve sevdi.
Emniyet Müdürünün Küçük Misafirleri!
![Emniyet Müdürünün Küçük Misafirleri!](https://www.akhisarhaber.com/d/news/1170.jpg)
162. Yıl Polis Haftası kutlama etkinliklerinde Emniyet Müdürünü Özel Pinokyo Çocuk Yuvası öğrencileri ziyaret ederek kendilerinin yaptıkları iki tabloyu hediye ederek 162. yıl Polis Haftasını kutladılar. Akhisar Özel Pinokyo Kreş ve Gündüz Bakım