Elit Dershanesi Öğretmenleri Bahar Restaurantta Gönüllerince Eğlendi!
>>>>>Kenan MOLLA)
Akhisar Elit Dershanesi Kurucuları 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Dershane çalışan öğretmenlerine Medar Bahar Restaurantta gece düzenlediler. Yemekli gecede bay ve bayan öğretmenler hem eğlendiler hem de Öğretmenler Gününü kutladılar.
Akhisar Elit Dershanesinin Medar Bahar Restaurantta24 Kasım Öğretmenler Günü düzenlediği gecede konuşan Elit Dershanesi Kurucu Müdürü Kemal Şahin; Değerli Öğretmen arkadaşlarım 24 Kasım Öğretmenler Gününde sizlerle beraber olmaktan mutluluk duyuyorum.Hepimizin bildiği gibi Öğretmen bir Sanatkardır, yarının temelini o attığı gibi değerli bir kişilik hamuruna da o şekil verir. Bizde bugün burada öğrencilerimizi en iyi şekilde yapılandıran sevgili öğretmenlerimizle beraberiz. Bu duygularla Öğretmenler Gününü yürekten kutlar, gönül dolusu sevgiler ve saygılar sunarım dedi.
Akhisar Elit Dershanesi Öğretmenleri ve geceye katılan misafirler Müzik Öğretmeni Mesut Yapıcıoğlunun seslendirdiği günümüzün sevilen şarkılarıyla coştular, ve gece geç saatlere kadar eğlendiler.
Elit Dershanesi Öğretmenleri Bahar Restaurantta Gönüllerince Eğlendi!
![Elit Dershanesi Öğretmenleri Bahar Restaurantta Gönüllerince Eğlendi!](https://www.akhisarhaber.com/d/news/2216.jpg)
Akhisar Elit Dershanesi Kurucuları 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Dershane çalışan öğretmenlerine Medar Bahar Restaurantta gece düzenlediler. Yemekli gecede bay ve bayan öğretmenler hem eğlendiler hem de Öğretmenler Gününü kutladılar....