Ege Genç İşadamları Akhisarda Keskinoğlu Şirketler Grubunu Ziyaret Etti!
AKHİSAR: (Kenan MOLLA)
Ege Genç İşadamları Federasyonu (EGİFED) Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Akhisar Genç İşadamları Derneği (AKGİAD) ev sahipliğinde Keskinoğlu Şirketler Grubunda gerçekleşti.Toplantı öncesi Keskinoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Keskinoğlu ve Hamit Keskinoğlu Federasyon üyelerine üretim bandını gezdirdi. Firmanın kuruluşu, pazarı ve üretim aşamalarıyla ilgili bilgi aktaran İsmail Keskinoğlu ayrıca Kuş Gribi sonrası yaşanan son gelişmeler hakkında farklı şehirlerden gelen işadamlarını bilgilendirdi.
Misafirler daha sonrasında Ravika Köyünde ağırlandı. Köyü gezen misafirler köy kahvesinde çay içerek dinlendiler.
Ziyaretler sonrasında EGİFED Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Keskinoğlu Şirketler Grubu toplantı salonunda gerçekleşti.Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Dalan Başkanlığında bir araya gelen Federasyon üyeleri gündem konularını tartıştılar. Gündemde yer alan Akhisar Sigara Fabrikasının Tarım Üniversitesi olmasıyla ilgili gelişmeler görüşüldü.Toplantıya eşlik eden İsmail Keskinoğlu;Ege Bölgesi İşadamlarını Akhisarda ve şirketimizde ağırlamaktan onur duyduk. Toplantınıza ilk kez katılmış olmak ile birlikte bu kadar verimli geçmiş olması beni çok memnun etti. Burada başlayan ortak çalışma şansını ileri ki zamanda da sürdürecek olmaktan mutluluk duyarım dedi.Toplantı sonrası yemeğe geçen misafirler keyifli bir sohbet ortamıyla geceyi tamamladılar.
Ege Genç İşadamları Akhisarda Keskinoğlu Şirketler Grubunu Ziyaret Etti!
![Ege Genç İşadamları Akhisarda Keskinoğlu Şirketler Grubunu Ziyaret Etti!](https://www.akhisarhaber.com/d/news/892.jpg)
Ege Genç İşadamları Federasyonu (EGİFED) Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Akhisar Genç İşadamları Derneği (AKGİAD) ev sahipliğinde Keskinoğlu Şirketler Grubunda gerçekleşti.Toplantı öncesi Keskinoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Ke