DYP Kadın Kolları Huzurevinde!
AKHİSAR: (Kenan MOLLA)
Akhisar DYP Kadın Kolları ve Yönetim Kurulu üyeleri Yaşlılar Haftası nedeniyle Akhisar Huzur evini ziyaret ederek yaşlılar gününü kutladılar ve hediyeler verdiler.Akhisar Kadın Kolları Başkanı evinde yaşayan yaşlılarımızı odalarında ziyaret ettiler. Şüküfe Dutlulu, Yaşlılar haftası nedeniyle huzurevini ziyaret ederek yaşlılarımızın gününü kutladık ve ufakta olsa hediyeler ve yiyecekler verdik. Yaşlılarımızı sadece yaşlılar gününde değil daha sık ziyaret etmeliyiz. Biz DYP Kadın Kolları olarak zaman zaman
ziyaret ediyoruz dedi.
Huzur evi Sosyal Hizmetler Uzmanı İsmail Kula Yaşlılarımızı böyle önemli günlerde ziyaretlerinizden çok mutlu olduklarından bizlerde mutlu oluyoruz, sizlere teşekkür ediyorum dedi.
Akhisar DYP Kadın Kolları Başkanı Şüküfe Dutlulu, Hüsniye Çalışkan, Zeynep Erpalabıyık, Bindal Şarlı, Asuman Yanıkyürek, Sıdıka Özarslan, Ümmügül Zincirkıran, Rahime Dutlulu,Hatice arırt, Nilgün Şerifoğlu, Serpil İniş, Üfler Aksüyek, Zehra Suyolsu, Semra Dingildelen, Z.Nur Şarlı, Kezban Hartuçla, Zütrüt Bakan, Fatma Özkaynak ve Nurten Coşkun katıldı.
DYP Kadın Kolları Huzurevinde!
![DYP Kadın Kolları Huzurevinde!](https://www.akhisarhaber.com/d/news/1101.jpg)
Akhisar DYP Kadın Kolları ve Yönetim Kurulu üyeleri Yaşlılar Haftası nedeniyle Akhisar Huzur evini ziyaret ederek yaşlılar gününü kutladılar ve hediyeler verdiler......