DP Seçim Çalışmalarında Durmak Bilmiyor!
AKHİSAR: (Kenan MOLLA)
DP Manisa 2. sıra Milletvekili Adayı Ahmet Dutlulu, İlçe Yönetimi, Kadın kolları ve Gençlik Kolları ile gece köylerde gündüz Akhisar içi ve yakın köyler çalışmalarını sürdürüyor. Seçim çalışmalarını Akhisarın 86 köy ve 9 beldeyi dolaşarak seçim programını anlatıyor.
DP Parti Akhisar İlçe Başkanı Turgay Suyolcu, ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve partililer ile geceleri köylerde çalışmaları devam ettirdiğini söyleyen DP Manisa 2. sıra Milletvekili Adayı Ahmet Dutlulu, Akşam Işıkköy, Sakarkaya, Kapaklı ve Kayalıoğlunda halkımız çok iyi karşılandık. Halkımız DP çok özlemiş ki bizlere çok büyük ilgi gösteriyorlar. Bizler de İnşallah onların yüzlerini kara çıkartmayacağım.
DP Seçim Çalışmalarında Durmak Bilmiyor!
![DP Seçim Çalışmalarında Durmak Bilmiyor!](https://www.akhisarhaber.com/d/news/1721.jpg)
DP Manisa 2. sıra Milletvekili Adayı Ahmet Dutlulu, İlçe Yönetimi, Kadın kolları ve Gençlik Kolları ile gece köylerde gündüz Akhisar içi ve yakın köyler çalışmalarını sürdürüyor. Seçim çalışmalarını Akhisarın 86 köy ve 9 beldeyi dolaş