Bir Kitap Karşılığında Şiir Dinletisi!
Akhisar (Kenan MOLLA)
Akhisar Belediyesinin desteklediği ve katkı sağladığı şiir dinletisi Akhisar Bülent Ciğeroğlu Kültür Salonunda şiir severlerle buluştu. Şiir severler Akhisar İstiklal İlköğretim kütüphanesine bağışlanmak üzere verdiği kitaplarla etkinlikte buluştular.
Herkes kitap dolusu çantaları ile etkinliği izlemeye gelirken bir çok kitap bir araya gelerek İstiklal İlköğretim Okuluna verilmek üzere toplandı. Sahnede Cüneyt Ulugün, Burak Yurdakul, Semra Şener, Gülsüm Kaya, Olgu Gürdal ve Mehmet Çavdar ın şiirleri ile salonda şiir severler duygu dolu anlar yaşadı.
Yüzlerce izleyici yüreklerinden getirdikleri kitaplarla, yüzlerce çocuğu mutlu edecekler. Yarınlarımıza çocuklarımıza sahip çıkmalıyız mesajı verilen gecede, alkışlar bu amacı paylaşan herkese oldu.
Bir Kitap Karşılığında Şiir Dinletisi!
![Bir Kitap Karşılığında Şiir Dinletisi!](https://www.akhisarhaber.com/d/news/710.jpg)
Akhisar Belediyesinin desteklediği ve katkı sağladığı şiir dinletisi Akhisar Bülent Ciğeroğlu Kültür Salonunda şiir severlerle buluştu. Şiir severler Akhisar İstiklal İlköğretim kütüphanesine bağışlanmak üzere verdiği kitaplarla etkinlikte buluştu