KÜÇÜK KIZ AKHİSAR BELEDİYE SPOR BASKETBOL TAKIMI TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA HAZIRLANIYOR.
AKHİSAR (KENAN MOLLA)
Küçük Kız Akhisar Belediye Spor Basketbol takımı 11-15 Nisan da Yalova da yapılan bölge finallerinde nağmağlup beş galibiyet alarak bölge şampiyonu oldu.
28-31 Mayıs da Balıkesir ile Burhaniye ilçesinde Türkiye yarı finallerine katılacak olan Akhisar Belediye Spor Küçük Kız Basketbol takımı antrenörü Erkan Poğaçacı Türkiye de 16 takım arasına kalarak bir ilki gerçekleştirdik, Burhaniye de yapılacak Türkiye finallerinde iyi bir derece yapmak, bunu da başaracak güçteyiz dedi.
Takım Oyuncuları; Kaptan Ecem Kundil, Hacer, Yasemin, Setenay, Pelin, Melike, Ece, Aslı, Nilhan, Nihan.
03 Mayıs 2005 at 04:34:06