Belediye Dışarıda Kalan Ana ve Kızına El Uzattı!
Akhisar: (Kenan MOLLA)
Akhisarın Efendi Mahallesi 267. sokak No:113 adresinde ikamet eden özürlü Şengül Duymaz (50) ve annesi (70) Fatma Duymaza sahip çıktı.Kızı ile birlikte yaşayan ve 10 gün dışarıda kalan ana kıza mahalle sakinleri Efendi Mahalle muhtarına bildirmesi ile Belediyenin yardımı gecikmedi.
Aileyi değerlendiren Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı; Gerekli incelemeleri yaptık ailenin gerçekten başını sokacak bir eve ihtiyacı olduğunu gördük. Şengül Duymaz üzerinde kayıtlı Efendi Mahallesi 267 sokaktaki arsa üzerin Belediye olarak yeni bir bina yaptık.Yeni yapılan evde 1 oda, 1 mutfak, bir banyo ve tuvalet bulunuyor. Elektrik ve su abonesini de yaparak kendilerine teslim ettik dedi.