Atsoya Antalya Valisinden Plaket!
AKHİSAR: (Kenan MOLLA)
14-17 Şubat tarihleri arasında Antalya da Expo Center de Antalya Fuarcılık AŞ tarafından düzenlenen 14.Akdeniz Uluslar arası Yiyecek İçecek Fuarına bu yıl 7 firma ile 2.kez katılan Akhisar Ticaret ve Sanayi Odasına Antalya Valisi Alaaddin Yüksel Plaket verdi.
Konuyla İlgili bilgi veren Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Erdayıoğlu Bu yıl Antalya Fuarına Odamız Organizasyonunda 7 firma stand açarak katıldı.Bizim standımızla birlikte 8 stand oldu. Bizim dışımızda 3 firmamızda bayileri aracılığı ile stand açtılar, böylece Bu yılki Antalya fuarında Akhisar 10 firma ve birde Odamız olmak üzere 11 stand ile temsil edildi. Fuarın açılışının Antalya Valisi Alaaddin Yüksel tarafından yapıldı, açılıştan sonra Valinin ilk olarak Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Standımıza gelerek Akhisarın ürünlerinin tanıtımına katkılarından dolayı tüm fuar katılımcıları içersinde odamıza plaket verdi dedi.
Erdayıoğlu ayrıca,fuara gitmeden önce Antalya da yaşayan Manisalılardan 75 tanesine SMS ile fuarı ve standlarımızı davet etmeleri için mesajı gönderdiklerini bu mesaja istinaden Antalyadaki hemşerilerimizin de kendilerini yalnız bırakmadıklarını, bunların dışında, Manisa Milletvekili Süleyman Turgut, Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Orhan Tolunay ile Antalya Muratpaşa Belediye Başkanı Manisalı hemşerimiz Süleyman Evcilmenin de standlarımızı tek, tek ziyaret ettiklerini belirtti.
Akhisar dan Fuara ;Ali Çınarlı (Çınarlı Makine) Belenlioğlu Zeytincilik ltd Şti. - Göksel Zeytincilik ltd Şti Güngör Zeytincilik ltd Şti-Murat Gökgöz - Gürağaç Zeytincilik Ltd - Erken Tarım Ltd nin Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası organizasyonunda; Metin Eser, Gürkay Zeytincilik ve Keskinoğlu AŞnin bayileri aracılığı ile fuara katıldığını belirten Erdayıoğlu Fuarın üyeleri için çok yararlı geçtiğini söyleyerek Fuara katılan firmalara, Antalya Valisi Alaaddin Yüksel, Manisa Milletvekili Süleyman Turgut,Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları birliği Başkanı Orhan Tolunay, Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya da yaşayan ve bizleri orada yalnız bırakmayan Akhisarlı hemşerilerimize çok teşekkür ederim dedi.
Atsoya Antalya Valisinden Plaket!
![Atsoya Antalya Valisinden Plaket!](https://www.akhisarhaber.com/d/news/957.jpg)
14-17 Şubat tarihleri arasında Antalya da Expo Center de Antalya Fuarcılık AŞ tarafından düzenlenen 14.Akdeniz Uluslar arası Yiyecek İçecek Fuarına bu yıl 7 firma ile 2.kez katılan Akhisar Ticaret ve Sanayi Odasına Antalya Valisi Alaaddin Yüksel P