Akhisarlı Hayırsever İş Adamından Huzurevine Anlamlı Ziyaret!
AKHİSAR: (Kenan MOLLA)
Akhisarlı Hayırsever İş Adamı Hasan Kirazoğlu ve beraberinde Akhisar Ziraat Odası Başkanı Naci Özkara, Düşüm Radyo Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Arırt, Muzaffer Acarca ve Yaşar Yıldız katılımı ile Akhisar Huzurevini ziyaret ederek Huzurevi Yaşlıların ellerini öperek bayramlaştı ve yaşlılara hediyeleri Huzueevi memuru Dursun Arıs ve Hemşire Mehtap Yasintemura teslim ettiler.
Akhisarlı Hayırsever İş Adamı Hasan Kirazoğlu; Kutlamakta olduğumuz Mübarek Ramazan Bayramında Huzurevindeki ve tüm yaşlıları hatırlayıp ziyaret etmek ve onların gönlünü almak beni mutlu etti. Yaşlılarımızı sadece Bayramlarda değil her zaman hatırlamalıyız dedi.
Akhisarlı Hayırsever İş Adamından Huzurevine Anlamlı Ziyaret!
![Akhisarlı Hayırsever İş Adamından Huzurevine Anlamlı Ziyaret!](https://www.akhisarhaber.com/d/news/624.jpg)
Akhisarlı Hayırsever İş Adamı Hasan Kirazoğlu ve beraberinde Akhisar Ziraat Odası Başkanı Naci Özkara, Düşüm Radyo Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Arırt, Muzaffer Acarca ve Yaşar Yıldız katılımı ile Akhisar Huzurevini ziyaret ederek Huzurevi Yaşlıla