AKHİSARLI GALATASARAYLILAR GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER!
AKHİSAR: (Kenan MOLLA)
Türkcell Süper Ligde şampiyon olduktan sonra Akhisarlı Galatasaraylılar Thateria Restaurantta düzenledikleri şampiyonluk yemeğinde gönüllerince eğlendiler. Gecede konuşan Gülşen Yaka Bir hafta önce bu saatlerde bizim şampiyonluğumuz garanti olmuştu. Bizler inandık ve şampiyonluk ipini göğüsledik. Bu bizim 16. şampiyonluğumuz, aramızda Akhisar Spor dan Galatasaraya geçen yıl transfer olan genç futbolcumuz Oğuz Sabankayanın katılmasıyla gecemiz daha da güzelleşti. Daha nice şampiyonluklara dedi.
Geceye katılan Galatasaray taraftarları As Başkan Adnan Polat diye tezahürat yaptılar. Galatasaraylıların gecesinde sahne alan İzmirli Dilek kırmızı tuvaleti Galatasay lıların gönlünü aldı. Havai fişekler atıldığı gece geç saatlere kadar sürdü.
Akhisarlı Galatasaraylılar Şampiyonluğu Kutladılar
![Akhisarlı Galatasaraylılar Şampiyonluğu Kutladılar](https://www.akhisarhaber.com/d/news/260.jpg)
Türkcell Süper Ligde şampiyon olduktan sonra Akhisarlı Galatasaraylılar Thateria Restaurantta düzenledikleri şampiyonluk yemeğinde gönüllerince... 22/05/2006