Akhisarın Köylerinde Kan Bağışı Bilinçlendirme Toplantıları Yapıldı!
>>>>>Kenan MOLLA
Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi Kan Bankası sorumlu hekimi Dr. Selin Köksal tarafından Işıkköy, Sakarkaya ve Dereköyde ve Gizem Zeytin İşletmesinde kan bağışı konusunda bilinçlendirme semineri yapıldı.
Vatandaşa bilgi vererek konu hakkında sorularını yanıtlayan Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi Kan Bankası sorumlu hekimi Dr.Selin Köksal: Bu organizasyonu tertipleyerek bizi halkla buluşturan Garanti Bankası Akhisar Şube Müdürü Muhterem Uçar, Müdür Yardımcısı Özlem Şahine teşekkür ediyoruz. Hem Kan Bankasına destek ziyaretinde bulunarak kan verdiler, hem de eğitim çalışmalarımıza başlangıcından bu yana katkıda bulundular. Bu örnek çalışmanın Akhisar Halkının kan bağışını bir gelenek haline getirmesinde büyük yararı olacağına inanıyoruz dedi. Çalışma sırasında hemşire Yeliz Balsüt düzenli bağışçılara kan grup kartlarını dağıttı.
Akhisarın Köylerinde Kan Bağışı Bilinçlendirme Toplantıları Yapıldı!
![Akhisarın Köylerinde Kan Bağışı Bilinçlendirme Toplantıları Yapıldı!](https://www.akhisarhaber.com/d/news/2150.jpg)
Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi Kan Bankası sorumlu hekimi Dr. Selin Köksal tarafından Işıkköy, Sakarkaya ve Dereköyde ve Gizem Zeytin İşletmesinde kan bağışı konusunda bilinçlendirme semineri yapıldı...