Akhisarın İlk Üst Geçidi Bu yıl Yapılıyor!
AKHİSAR: (Kenan MOLLA)
Akhisar Belediyesi tarafından trafiğin yoğun olduğu ve vatandaş ile araçların korkulu rüyası haline gelen İzmir-İstanbul karayoluna 2007 yılı içerisinde yapılacak yaya üst geçit projesi hazırlandı.Devlet Demiryollarının demiryolu etrafına yaptığı perde çalışması sonucu, yaya geçitlerinin olmadığı alanlarda yaya trafiğini rahatlatmak ve kazaları azaltmak istediklerini belirten Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı 1 Nolu halı saha mevkiine, 158 sokağın bitimi ile 160 sokağı birbirine bağlayacak şekilde çelik konstrüksiyonlu modern bir üst geçidin projesi tasarım haline getirilip ve yapımı da 2007 yılına planlanmıştır dedi.
Akhisarın İlk Üst Geçidi Bu yıl Yapılıyor!
![Akhisarın İlk Üst Geçidi Bu yıl Yapılıyor!](https://www.akhisarhaber.com/d/news/827.jpg)
Akhisar Belediyesi tarafından trafiğin yoğun olduğu ve vatandaş ile araçların korkulu rüyası haline gelen İzmir-İstanbul karayoluna 2007 yılı içerisinde yapılacak yaya üst geçit projesi hazırlandı......