Akhisardan Denizli Maçı Provası!
Akhisar (Kenan MOLLA)
3. Lig 3. Grubun lideri Akhisar Beldiyespor Pazar günü deplasmanda oynayacağı Denizli Belediyespor provasını Manisa Süper Amatör takımlarından Mensucat Spor ile yaptı. Akhisar Belediye Şehir stadında oynanan antrenman maçında Akhisar her iki yarıda da farklı 11 ile sahada yer aldı. Karşılaşmanın ilk yarıda 3 şutu direkten dönen Akhisar Belediyespor 4-0 önde kapatırken ikinci yarıda tamamen gençlerden oluşan kadro ile mücadele eden Akhisar karşılaşmadan 6-2 galip ayrıldı.
10. dakikada Emre nin plasesi ile 1-0 öne geçen Akhisar Belediyespor, 15. dakikada Tolga ile durumu 2-0 yaptı. 27. dakikada Emre nin sağdan ortasına Tolga kafayı vurdu ve skor 3-0 oldu. 32. dakikada Murat dan aldığı topa sert vuran Ahmet ilk yarının skorunu belirledi. 4-0.
İkinci yarıya Akhisar Belediyespor gol ile başladı. 49. dakikada Hakan Ateş in kornerden gelen topa ön direkte Tolga kafa ile topu ağlara göndererek durumu 5-0 yaptı. 75. dakikada ani gelişen Mensucat atağında Uğur topu kaleye göndererek durumu 5-1 yaptı. 80.dakikada Uğur un pasını alan Halil İbrahim topu ağlara göndererek durumu 5-2 yaptı. 81. dakikada soldan Gökhan ın pasını alan Tolga kendisinin 4. takımının 6. golünü filelere gönderdi. 82. dakikada Mensucat kalecisi Murat ceza sahası içerisinde İbrahim düşürdü ve kazanıla penaltıyı Murat kurtararak gole izin vermedi. Karşılaşma Akhisar ın 6-2 galibiyeti ile sona erdi.
Akhisardan Denizli Maçı Provası!
![Akhisardan Denizli Maçı Provası!](https://www.akhisarhaber.com/d/news/1971.jpg)
3. Lig 3. Grubun lideri Akhisar Beldiyespor Pazar günü deplasmanda oynayacağı Denizli Belediyespor provasını Manisa Süper Amatör takımlarından Mensucat Spor ile yaptı. Akhisar Belediye Şehir stadında oynanan antrenman maçında Akhisar her iki yarıd