Akhisardaki Mezarlıkların Bakımı Yapılıyor!
AKHİSAR:(Kenan MOLLA)
Akhisarda bulunan 2. asri bir yeni mezarlık Akhisar Belediyesi temizlik İşleri Müdürü ve Sağlık dairesi tarafından başlatılan çalışmalar ile mezarlıkların görüntüsü değişti.
Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı Her yıl olduğu gibi yaklaşan bayram öncesi 3 mezarlıkta temizlik çalışmalarını başlattık. 3-4 ayda bir tüm mezarlıklara bakım yapıyoruz. Yeni mezarlıkta yollar ve mezarlık araları Burdur ve kilitli parke taş döşedik ve Aileler tarafından dikilen Salurlar ve çam ağaçlarında bakımı yapıldı dedi.
Akhisarda bulunan Reşat Bey Suyolu ve Yeni mezarlıkta başlatılan temizlik ve Ağaç budama ile mezarlıklar tertemiz oldu. Mezarlığa ziyarete gelen vatandaşlarda temiz mezarlıklardan dolayı Belediyeye teşekkür ettiler.
Akhisardaki Mezarlıkların Bakımı Yapılıyor!
![Akhisardaki Mezarlıkların Bakımı Yapılıyor!](https://www.akhisarhaber.com/d/news/614.jpg)
Akhisarda bulunan 2. asri bir yeni mezarlık Akhisar Belediyesi temizlik İşleri Müdürü ve Sağlık dairesi tarafından başlatılan çalışmalar ile mezarlıkların görüntüsü değişti.