AKHİSAR ÖSS SAYISAL 2 BİRİNCİSİ HEDEFDE!
Akhisar (Barış GEZİCİ)
Öss sonuçları açıklandı, Doğan Kaygısız Sayısal 2 de Akhisar birincisi Türkiye genelinde 382 ncisi oldu.
HEDEF Dershanesi Müdürü Nevzat Reşadiye Doğan Kaygısıza ödülünü verdi ve ona hayatı boyunca başarılar diledi.Öss Sayısal Birincisi Doğan Kaygısız Başarımı düzenli çalışma ve ara vermeyi bilmeme borçluyum. Son sene çok sıkı çalıştım. Ama bu sınava 9. sınıftan beri hazırlanıyorum. Genç arkadaşlara kitaplara boğulmamalarını arkadaşlarıyla birlikte vakit geçirmelerini tavsiye ediyorum. Üzerimde emeği bulunan Hedef Dershanesi öğretmenlerine ve personeline çok teşekkür ediyorum. En önemli vakit olan son bir ayı dolu dolu geçirmemde bana çok yardımcı oldular. Ailemde her zaman bana çalışabileceğim bir ortam sundu. Onlara ne kadar teşekkür etsem azdır. Önümüzdeki senelerde sınava girecek arkadaşlara şimdiden başarılar diliyorum ve dershane seçimlerinde dikkatli olmalarını tavsiye ediyorum dedi.
Üniversite tercihlerinde Boğaziçi Üniversitesi veya İstanbul teknik Üniversitesini seçeceğini söyledi.