Akhisarda Mustafa Karakaya İmzayı Attı!
AKHİSAR:(Kenan MOLLA)
Akhisar Belediye sporda dış transferde imzalar bir bir atılıyor.10 Gün önce anlaşılan Mustafa Karakaya Akhisarda imzayı oğlu Emre ile birlikte Belediye Başkanı Salih Hızlının makamında attı. Akhisar Belediye sporun Mustafa Kemalpaşa spordan transferi Mustafa Karakaya; Avusturyada yetiştim 1995-1996 Sezonunda Denizli Spor top oynadım sonra sırasıyla Nevşehir spor, Nazilli sporda 5 yıl, Karşıyaka, Mustafa Kemalpaşa spor, Denizli Belediye spor ve Tekrar Mustafa Kemalpaşa spor formalarını giydim. Akhisar spora gelmekten çok mutluyum, Huzurlu bir ortamda çalışacağımı biliyorum takıma faydalı olmak için üzerime düşen görevi fazlasıyla yapacağım. Akhisar Belediye sporun bu tesisleri bir çok kulüpte yok burası 2. ligi hak ediyor. Bende buraya şampiyonluk yaşamaya geldim dedi.
Akhisar Belediye Spor Başkanı Ömer İşçi, İç transferde bir iki futbolcu dışında tüm futbolcularla anlaşma yaptık. Dış transferde de Atilla Gündoğan, Barış Aslan dan sonra Mustafa Karakayada imza atarak resmen Akhisar Sporlu oldu. Dış Transferimizi Bir kaleci ve bir santrfor alarak kapatacağız dedi.
Akhisarda Mustafa Karakaya İmzayı Attı!
![Akhisarda Mustafa Karakaya İmzayı Attı!](https://www.akhisarhaber.com/d/news/341.jpg)
Akhisar Belediye sporda dış transferde imzalar bir bir atılıyor.10 Gün önce anlaşılan Mustafa Karakaya Akhisarda imzayı oğlu Emre ile birlikte Belediye Başkanı Salih Hızlının makamında attı. Akhisar Belediye sporun Mustafa Kemalpaşa s