Akhisarda 3.Hafta Sonra 3 Puan Sevinci Yaşanıyor!
>>>>>Kenan MOLLA
Son 3 hafta üst üste aldığı mağlubiyetlerle 9 puan kaybeden Akhisar Belediye spor sahasında oynadığı ligin güçlü takımlarından Aydın sporu 1-0 yenip 3 hafta sonra 3 puanı bir arada gördü.
Maçtan sonra sahada konuşan Başkan Ömer İşçi; "3 Hafta sonra 3 puanı almamız bizleri ve taraftarlarımızı sevindirdi. İyi oynadığımız maçlardan puan alamadık ama bu gün iyi futbol olmasa da sahada iyi mücadele ettik. Bundan sonra Önümüzdeki haftalara bakacağız, çıkışımızın sürmesini bekliyorum dedi.
Teknik direktör Atilla Özcan; "3 Haftada sıfır puan aldıktan sonra Aydın spor maçı bizim için çok önemli idi. Futbolcularım maç kazanma hırsı bize bu kazanmamıza neden oldu.. Sahaya çıktığımızda maç kazanamamaktan dolayı stres altındaydık. Erken bulduğumuz golle bu önemli karşılaşmadan 3 puanla ayrıldığımız için sevinçliyiz.Ufuk, Mustafa Karakaya, Cengiz, Murat, sakat olduğu için takımda oynamadılar. Bu maçı çıkış olarak kabul ediyoruz dedi.
Akhisarda 3.Hafta Sonra 3 Puan Sevinci Yaşanıyor!
![Akhisarda 3.Hafta Sonra 3 Puan Sevinci Yaşanıyor!](https://www.akhisarhaber.com/d/news/2134.jpg)
Son 3 hafta üst üste aldığı mağlubiyetlerle 9 puan kaybeden Akhisar Belediye spor sahasında oynadığı ligin güçlü takımlarından Aydın sporu 1-0 yenip 3 hafta sonra 3 puanı bir arada gördü....