Akhisar Vestel Manisaya son saniyelerde 3 sayı farkla mağlup oldu!
AKHİSAR: (Kenan MOLLA)
Bölgesel Basketbol Ligi E Grubunda mücadele eden Akhisar Belediye Spor Lige verilen 3 haftalık arayı iyi değerlendirmek için bol bol hazırlık maçı yaparak geçiriyor. Kendi saha ve seyircisi önünde 2. Lig B Grubunda mücadele eden Vestel Manisa ile karşılaşan Akhisar Belediye Spor 1. Periyottu 5 sayı farkla 24-19 ve 4. Periyotuda 1 sayı farkla 11-10 önde bitirirken, misafir takım Vestel Manisa 2. Periyotu1 sayı farkla22-23 ve 3. Periyotu 8 sayı farkla 19-27 önde bitirdi.Karşılaşma sonunda çok çekişmeli geçen mücadelede gülen taraf konuk Vestel Manisa oldu.
İlk çeyreğin 4. dakikasında Akhisar Belediye Vestel Manisa karşısında 5 sayı farkla 12-07 önde geçti. Periyotun sonunda Akhisar Belediye Vestel Manisa karşısında 5 sayı farkla 2419 önde bitirdi. İkinci periyotta misafir takım Vestel Manisa oyunda dengeyi kurdu ve 16. dakikada Vestel Manisanın Amerikalısı Marvin Black attığı basketlerle eşitliği sağladı.2929.Periyotun sonunda Akhisar Belediye 4 sayı farkla 46-42 devreyi önde tamamladı.3. Periyota Vestel Manisa hızlı başladı.23. Dakikada eşitliği bir kez daha yakaladı. 5252 Periyotun sonunda Vestel Manisa Akhisar Belediye karşısında 4 sayı ile öne geçti.64-68 Periyotun sonunda Vestel Manisa 4 sayı farkı korudu65-69 Son periyotta her iki takımda sahada ne yapılması gerekiyorsa yaptılar. Çok çekişmeli geçen karşılaşmada son 34 saniyede Vestel Manisa Akhisar Belediye karşısında 3 sayı farkla girdi ve maçın sonunda gülen taraf Vestel Manisa oldu 8689 (Kenan MOLLA)
AKHİSAR BELEDİYE: 86
VESTEL MANİSA : 89
Salon: Akhisar Belediye
Baş Hakem: Turgut Işık***, Yrd. Hakem Fehmi Özcan***
Akhisar Belediye spor : Muart***, Özkan****, Harun****, Mert***,İ smail***, Selçuk***, Evren***, Ali****,Gökhan***,Tahir****,Hüseyin***
Vestel Manisa : Furkan***, Marvin Black****, Onat***, Kıvanç***, Hilmican****, Gökhan***, Hakan***, Okan****, Çağdaş***, Evren****, Çağlar***
1.P. 24-19, 2.P.19-22- Devre:46-42, 3.P.19-27, 4.P.11-10
Akhisar Vestel Manisaya son saniyelerde 3 sayı farkla mağlup oldu!
![Akhisar Vestel Manisaya son saniyelerde 3 sayı farkla mağlup oldu!](https://www.akhisarhaber.com/d/news/828.jpg)
Bölgesel Basketbol Ligi E Grubunda mücadele eden Akhisar Belediye Spor Lige verilen 3 haftalık arayı iyi değerlendirmek için bol bol hazırlık maçı yaparak geçiriyor. Kendi saha ve seyircisi önünde 2. Lig B Grubunda mücadele eden Vestel Man