Akhisar Uğur Dershanesi Öğretmenleri Yorgunluk attı!
AKHİSAR: (Kenan MOLLA)
Akhisar Uğur dershanesi öğretmenleri ilk yarı dönem yorgunluğunu Opet Manzara Restauranta eğlenerek yorgunluk attılar.
Opet Manzara Restaurantta düzenlenen yemekte açış konuşmasını Akhisar ve Soma Uğur dershaneleri kurucusu Teyfik Kayserili yaptı. Akhisar Uğur Dershanesi kurucusu Teyfik Kayserili; Yoğun ve tempolu geçen ilk yarı ders eğitimi ile üzerimizdeki yorgunluğu atmak için bu geceyi düzenledik. Bu gece bir araya gelmekten çok memnun oldum, öğretmenlerimize ve personelimize iyi eğlenceler diliyorum dedi.
Gece Piyanist Süleyman ve solist Sırrı Sever kardeşlerin canlı müzik eşliğinde birbirinden güzel eserler ve Uğur dershanesi eski öğrencilerinden Klarnet ustası Cihan Kayaların oyun havaları ile Uğur Dershanesi öğretmenleri ve personeli bol bol dans ederek gecenin tadını çıkardılar.
Akhisar Uğur Dershanesi Öğretmenleri Yorgunluk attı!
![Akhisar Uğur Dershanesi Öğretmenleri Yorgunluk attı!](https://www.akhisarhaber.com/d/news/921.jpg)
Akhisar Uğur dershanesi öğretmenleri ilk yarı dönem yorgunluğunu Opet Manzara Restauranta eğlenerek yorgunluk attılar.Opet Manzara Restaurantta düzenlenen yemekte açış konuşmasını Akhisar ve Soma Uğur dershaneleri kurucusu Teyfik Kayserili......