Akhisar Ticaret ve Anadolu Ticaret Lisesi Yenilendi!
AKHİSAR: (Kenan MOLLA)
Akhisar Ticaret ve Anadolu Ticaret Lisesi Okul Aile Birliği ve Okul idaresi iş birliği içersinde tatilde okulun hem Atatürk büstünü hem de okulun dış cephe boyasını yaptırdı. Akhisar Ticaret ve Anadolu Ticaret Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Semra Düzay, Yönetim Kurulu Üyeleri Aysel Seleci, Huriye Çalışkan, Bedriye Bizer, Sevgi Albayrak, Nurhan Yükselmiş ve Recep Balkan oluşuyor.
Akhisar Ticaret ve Anadolu Ticaret Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Semra Düzay; Okulumuzu öğrenci ve öğretmenlerimize hazırlamak için yaz tatilini değerlendirerek okul idaresi ve okul aile birliği olarak çalışmalar yaptık. Bu çalışmalardan en önemlileri Atatürk büstünün yenilenmesi ve okulumuzun iç ve dış boyasının yapılması sağladık. Bu yaptığımız Çalışmalarımızı Devlet Millet işbirliği ile gerçekleştirdik. Okulumuzun bahçesinde bulunan Atatürk büstünün yenilenmesinde bize desteklerini esirgemeyen sayın Kaymakamımız Mustafa Çek ve sayın İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Kemal Sözcüere, girişimci batı mermer işletmecisi Recep Kalına, okulumuzun tüm sınıflarının, laboratuarların, koridorlarının, dış cephesinin boyanmasında boya ve işçilik katkıları sağlayan Belediye Başkanımız sayın Salih Hızlıya, Belediye Başkan yardımcımız Nihat Yıldıztaşa, mezun öğrencimiz Veysel Barlıka, Akhisar girişimcilerimizden Akif Kırkıkoğluna, Ahmet Erdinçe, Gıyasettin Kara, bizlere her zaman yol gösteren Okul Müdürümüz Mehmet Afşara, müdür yardımcıları İlhan Öktem, Sebahattin Arslan, Erdal Çokdinçe okul aile birliği adına teşekkür ediyorum dedi.
Akhisar Ticaret ve Anadolu Ticaret Lisesi Yenilendi!
![Akhisar Ticaret ve Anadolu Ticaret Lisesi Yenilendi!](https://www.akhisarhaber.com/d/news/1921.jpg)
Akhisar Ticaret ve Anadolu Ticaret Lisesi Okul Aile Birliği ve Okul idaresi iş birliği içersinde tatilde okulun hem Atatürk büstünü hem de okulun dış cephe boyasını yaptırdı. Akhisar Ticaret ve Anadolu Ticaret Lisesi Okul Aile Bi