Akhisar Belediyespor İlk Hazırlık Maçını 2-1 Kazandı!
Akhisar (Kenan MOLLA)
3. lig 3. grupta mücadele edecek olan Akhisar Belediyespor 2. ligde mücadele eden İzmir Kaynaklarda kamp yapan Erzurum Sporu ilk hazırlık maçında kendi seyircisi önünde Kaptan Hasan Basrinin Penaltı ve Korayın attığı gollerle 2-1 mağlup etti. Karşılaşma Akhisar Şehir standı saat 17.30da Akhisar Belediyesporuun yoğun taraftar desteği ile başladı. Taraftar ile yeni sezonun ilk hazırlık maçında karşı karşıya gelen Akhisar Spor taraftarından tam not aldı.
Hakemler: Tolga Kazaz***, Erdinç Kırıcı***, Tolga Atsan***
Akhisar Belediye Spor: Cengiz***(45.dk.Engin***), Sedat*** (55.dk.Ferhat***), Okan***, Özgür***, Hasan Basri*** (45.Serkan***), Mustafa** (45.dk.Turgut**), Erkan***(65.dk.Erkut***), Barış*** (45.dk.Ahmet**), Gökhan***, Koray****, Atilla** (73.dkHüseyin**)
Erzurum Spor: Harun** (45.dk.Fatih**), Adem**(45.dk.Yalçın*), İlker** 45.Çağrı*), Hakan**, Salih***, Ufuk** (45.dk. Özgür*), B.İlker**(45.Yakup*), Seyit** (45.dk.Taylan**), Cengiz**, Ali Bayram**, İsmail**
Akhisar Spor İlk Hazırlık Maçını 2-1 Kazandı!
![Akhisar Spor İlk Hazırlık Maçını 2-1 Kazandı!](https://www.akhisarhaber.com/d/news/399.jpg)
3. lig 3. grupta mücadele edecek olan Akhisar Belediyespor 2. ligde mücadele eden İzmir Kaynaklarda kamp yapan Erzurum Sporu ilk hazırlık maçında kendi seyircisi önünde Kaptan Hasan Basrinin Penaltı ve Korayın.... 26/07/2006