3.Lig 3.Grupta şampiyonluk mücadelesi verecek olan Akhisar Belediye spor iç transfere hızlı girdi. Akhisar Belediye Spor transfer komitesi üyesi Hakkı Şenyiğit,İç transferde Kaleci Engin, Hasan Basri, Turgut, Okan..... 14/06/2006
AKHİSARDA İÇ TRANSFERDE HIZLI GİRDİ!
AKHİSAR: (Kenan MOLLA)
3.Lig 3.Grupta şampiyonluk mücadelesi verecek olan Akhisar Belediye spor iç transfere hızlı girdi. Akhisar Belediye Spor transfer komitesi üyesi Hakkı Şenyiğit,İç transferde Kaleci Engin, Hasan Basri, Turgut, Okan, Serkan, Kaleci Serdar, Hüseyin, Sedat ve Mustafa Avşardan sonra Bahadır Özgen ile bir yıllık anlaştık. Dış transferde de Zeytinburnuspordan Özgür Çayır ve Mustafa Kemalpaşaspordan Mustafa Karakaya ile anlaştık. Önümüzdeki günlerde teknik Direktörümüz Mustafa Serinin direktifleri ile transferlerimiz devam edecektir.
YASAL UYARI:Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Akhisar
Haber Ajansı - AHA'ya aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı
özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece Akhisar Haber Ajansı
tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.
akhisar |
manisa |
Onur Özden Web Çözümleri
akhisarspor |
süper lig |
hava durumu |
altın |
borsa |
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2003 Akhisar Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.