Akhisar: (Akif Özalp)
Akhisar Pizza Pizzanın konukları Ak-Sek Sevgi çocukları Derneğinin Öğrencileri oldu. Yaklaşık 20 özürlü öğrencinin katıldığı Pizza pizzada çocuklar doyasıya yediler.
Ak-Sek Sevgi çocukları Derneği Müdüresi Nuray Bayraktar, zihinsel engelli sınıf öğretmeni Şeyda Durak, Beden Eğitimi Öğretmeni Filiz Kılıç ve 20 öğrenci Pizza Pizzada öğle yemeğinde 1,5 saat hoşça vakit geçirdiler.Pizza Pizza işletmecileri Ömer Yalçın ve Adem Avcıoğlu öğle yemeğine gelmeyen öğrencilere de paket servis yaparak çocukları sevindirdiler.