Özel Akhisar İlköğretim Okulu her yıl geleneksel hale getirdiği bahar şenliği okulların katılımı ile coşkulu bir şekilde kutladılar.Bu yıl şenliklere Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi Yüksek okulu kız ve erkek öğrencileri Atletizm ve Jimnastik gösterileri ile, İzmir Fen Lisesi Orkestrası ise...................
ÖZEL AKHİSAR İLKÖĞRETİM OKULU BAHAR ŞENLİĞİ KUTLAMALARI OKULUNUN BAHÇESİNDE YAPTILAR.
AKHİSAR: (Kenan MOLLA)
Özel Akhisar İlköğretim Okulu her yıl geleneksel hale getirdiği bahar şenliği okulların katılımı ile coşkulu bir şekilde kutladılar.Bu yıl şenliklere Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi Yüksek okulu kız ve erkek öğrencileri Atletizm ve Jimnastik gösterileri ile, İzmir Fen Lisesi Orkestrası ise Müzik sunusu ile şenliklere ayrı bir renk kattılar.Ayrıca Özel Akhisar İlköğretim Okulunun İlçe çapında açtığı Zeytin konulu Afiş,Resim,Öykü,Şiir yarışmalarının sonucunda birinci olan öğrencilere Yarım Altın, ikinci olanlara Çeyrek Altın üçüncü olan öğrencilere Kitap vererek ödüllendirildiler.Afiş yarışmasında
1. Olan 6. Eylül.Eylül İlköğretim O. 6/D Enes Ersoy.
2. Olan Misak-ı Milli Ali Şefik İ.Ö.O. 8/C Berk Erikci
3. Olan 6. Eylül İlk Öğretim. O. 8/F İsmail İçlek
Resim Yarışmasıda :1. Olan Fatih İlköğretim O. 5/A Mustafa Dönmez
2. Olan Atatürk İlköğretim O. 4/A Emine Bilge
3. Olan Fatih İlköğretim O. 5/A Melin Üstün
4. Olan Özel Emin Bey İlköğretim O. 4/A Tuğba Koçer
Öykü Yarışmasında :1. Olan Özel Emin bey İlköğretim O. 8/B Kübra Kahya
2. İkinciliğe ve üçüncülüğe layık eser bulunamadı.
Şiir Yarışmasında :
1. Olan 6.Eylül İlköğretim O. 5/A Ümmü Nur Kaya
2. Olan 6.Eylül İlköğretim O. 5/A Gülnur Bayar
3. Olan Ataterk İlköğretim O. 4/A Denizhan Askan
24 Nisan 2005 at 12:01:31