Akhisar Koleji Öğrencileri Bir Yıl Sonu Gösterisi Muhteşem!
Akhisar: (Akif Özalp)
Özel Akhisar İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından hazırlanan yıl sonu gösterisi, öğretmen öğrenci ve velilerin katılımları ile gerçekleşti. Saat 21de sunucu öğrencilerin açılış konuşmasıyla başlayan program, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile devam etti. Bir öğrenci gurubunun Zeybek oyunu ile devam eden gecede, çeşitli skeçler, ritmik jimnastik gösterileri ve step gösterileri de yer aldı.
Sahne değişimlerinde bağlama çalan öğrencilerle duygulanan seyirciler, koro ile mezunlar orkestrasının, eski Türk filmlerinin müziklerini canlı olarak sergilemesiyle coştular. Orkestranın şarkıları eşliğinde başlayan, eski Türk filmlerinden özel karelerin de yer aldığı slayt gösterisi de büyük ilgi topladı.
Özel Akhisar İlköğretim Okulu çok amaçlı kültür salonunda yapılan gecenin sonunda Okul Müdürü Mesut Kemerli, gecenin hazırlanmasında emeği geçen tüm öğrenci ve öğretmenlere teşekkür etti.
Akhisar Koleji Öğrencileri Bir Yıl Sonu Gösterisi Muhteşem!
Özel Akhisar İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından hazırlanan yıl sonu gösterisi, öğretmen öğrenci ve velilerin katılımları ile gerçekleşti. Saat 21de sunucu öğrencilerin açılış konuşmasıyla başlayan program, saygı duruşu ve İstiklal Marşı il