Akhisar Evinde Çalışmalara Başladı!
AKHİSAR: (Kenan MOLLA)
3.Lig 3. Grupta mücadele den Akhisar Belediye spor ikinci yarı hazırlıkları için gittiği Antalyadan döndü. Bir günlük dinlenmeden sonra tesislerde ilk idmanı Teknik direktör yardımcısı İlker Yanar yaptırdı. Teknik Direktör Atilla Özcan Antalyada Teknik Direktörler seminerine katıldığından futbolcular antrenmanları Yardımcı antrenör İlker Yanar nezaretinde yaptılar.Kadrosuna alt yapıdan Göker, Fırat, Levent, Ramazan, Bülent, Kadir ve Hakanı alan, ara transferde, Defansa Fatih (Darıca Gençlerbirliği), Serkan (V.Manisa Paf), Orta Sahaya Hasan (Marmaris), Azmi (Yalova), Sol Kanata Fırat (Zeytinburnu), Santrfor İbrahim (Nazilli), Abdullah (Of Spor) ilk antrenmanı tesislerde yaptılar.
Akhisar Belediyespor Antrenör İlker Yanar; 10 günlük Antalya Manavgat kamp çalışmalarımız çok iyi geçti. Çalışma ve hazırlık maçlarıyla iyi bir kamp dönemi geçirdik. 7 hazırlık maçı yaptık, 4 galibiyet, 2 beraberlik ve 1 yenilgi aldık. Bu maçlar ölçü değil takıma yeni gelen arkadaşlarla takım çabuk kaynaştı. Kampta sabah dayanıklı tempolu idman, öğleden sonra topla çalışmalar yaptık. Alt yapıdan gelen gençlerimizle uyum içinde çalıştık. Bir günlük izinden sonra kendi tesislerimizde çalışmalarımıza başladık dedi.
Akhisar Evinde Çalışmalara Başladı!
![Akhisar Evinde Çalışmalara Başladı!](https://www.akhisarhaber.com/d/news/842.jpg)
3.Lig 3. Grupta mücadele den Akhisar Belediye spor ikinci yarı hazırlıkları için gittiği Antalyadan döndü. Bir günlük dinlenmeden sonra tesislerde ilk idmanı Teknik direktör yardımcısı İlker Yanar yaptırdı. Teknik Direktör Atilla Özcan Antalya