AKHİSARLI EMLAKÇILAR KURSU BAŞARI İLE BİTİRDİLER.
AKHİSAR: (Kenan MOLLA)
Akhisarlı Emlakçılar 2.5 aydır S.S.Esnaf Sanatkarlar ve Kefalet Kooperatifi Salonunda gördükleri kursu başarı ile tamamlayarak belgelerini aldılar. Ticaret Meslek Lisesi müdür yardımcısı İlhan Öktem tarafından haftanın 2 günü 5 er saat gördükleri dersleri başarı ile tamamlayan 78 Emlakçı yorgunluklarını Ticaret ve Sanayi Odası Restaurantında attılar.
Akhisar Emlakçılar Dernek Başkanı İsmail Gürbüz "Kursa 78 meslektaşımız katıldı 2.5 aydır haftanın günü 5 er saat gördüğümüz kurları başarılı bir şekilde bitirdik ve belgelerimizi aldık bundan böyle Akhisarlı Emlakçılar Sertifikalı oldular. Gecemize katılan Manisa Emlakçılar Başkanı Bahattin Akyüz ve yönetim kurulu katılması bizleri mutlu etti dedi.
17 Mayıs 2005 at 12:16:28