BÜYÜK BİRLİK PARTİSİNDEN İFTAR YEMEĞİ
Akhisar (Kenan MOLLA)
Akhisar Büyük Birlik Partisi İlçe Lokalinde üyelerine ve misafirlerine iftar yemeği verdi.İlçe lokalinde verilen iftar yemeğine Akhisar Büyük Birlik Parti Başkanı Nurettin İbaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri; Mersin Avcı, Mehmet Kulaksız, Yahya Kemal Sarı, Mehmet Köse, Hasan Mumcu, Hakan Uncu, Şaban Kayış, Mustafa Hanaylı, Ali Osman Akkuzu, Zekai Çümen katıldı.
Akhisar Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Nurettin İbaş; MKYK Üyesi Tuncay Özfidan ve Yönetim Kurulu üyelerimiz katılımı ile Lokalimizin bulunduğu Kervan pasajında ve çevresindeki esnaflarımızın katılımı ile iftar yemeğimiz çok daha güzel oldu dedi.
Akhisar Büyük Birlik Partisinden İftar Yemeği!
![Akhisar Büyük Birlik Partisinden İftar Yemeği!](https://www.akhisarhaber.com/d/news/587.jpg)
Akhisar Büyük Birlik Partisi İlçe Lokalinde üyelerine ve misafirlerine iftar yemeği verdi.İlçe lokalinde verilen iftar yemeğine Akhisar Büyük Birlik Parti Başkanı Nurettin İbaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri; Mersin Avcı, Mehmet Kulaksız, Yahya Kemal S