Akhisar Belediyesporda Erkan Tekrar Takıma Katıldı!
Akhisar (Kenan Molla)
Akhisar Belediyesporun geçen yıl 12 Temmuzda Aliağaspordan renklerine bağladığı ancak sezon yarısında Zeytinburnu Spora transfer olan Erkan Aslan tekrar Akhisar Belediye Spor ile 1 yıllığına anlaştı. 1978 doğumlu orta saha oyuncusu Erkan Aslan Zeytinburnusporda şampiyonluk yaşadım ve tekrar özlemini çektiğim takımıma geri geldim. İnşallah bu sezon da burada şampiyonluk yaşamak istiyorum. Akhisar Spor taraftarı ile özlemimi gidereceğim, çok büyük bir taraftar kitlemiz var dedi.
Akhisar Belediyespor transfer komitesi üyesi Ümit Tetiker Bu sezon gerçekten çok iddialıyız, bizim için en büyük servet taraftarımız onların da katkılarıyla hedeflerimize ulaşacağımızın kanısındayım. Erkan Aslanı da tekrar takımda görmek istedik ve transfer ettik, inşallah bu sezon bizlere çok yardımcı olacak ona güveniyoruz dedi.
Akhisar Belediyesporda Erkan Tekrar Takımda
![Akhisar Belediyesporda Erkan Tekrar Takımda](https://www.akhisarhaber.com/d/news/360.jpg)
Akhisar Belediyesporun geçen yıl 12 Temmuzda Aliağaspordan renklerine bağladığı ancak sezon yarısında Zeytinburnu Spora transfer olan Erkan Aslan tekrar Akhisar Belediye Spor ile 1 yıllığına anlaştı. 1978 doğumlu.... 04/07/2006