Akhisar Spor Ligin son maçında kendi evinde mağlup oldu.
AKHİSAR BELEDİYE SPOR: 0
ALTINORDU SPOR : 1
STAD: AKHİSAR ŞEHİR
HAKEMLER: Hadi Dedeoğlu*, Berkay Burunkaya**, Bora Baykal**
AKHİSAR BELD.SPOR: Aydın**, Okan***, Burak**, Suat**, B.Hüseyin**, Çağrı** (72.Ufuk**), Yasin** (61.Nurtekin*), Mustafa (79.Volkan*), Uğur**, Adem**, Özgür Polat**
ALTINORDU SPOR: Ferudun***, Giray***, Sait**, Mert**, Soner***, Serkan** (71.Emre*), Murat***, Mustafa**, Ahmet**(89.İlker?), Koray***, Melih**
Goller: 3.dk.(Pen).Murat (0-1)
Sarı Kartlar: Suat, Uğur (Akhisar Spor)
Kapalı ve futbola müsait bir hava da oynanan karşılaşmada 3.dakikada, maçın hakemi Hadi Dedeoğlu nun çaldığı uydurma penaltıyı gole çeviren Murat takımını deplasmanda 1-0 öne geçirdi. 10.dk. Çağrı topla ceza sahası içerisine girdi, Özgür Polata topu verdi, Polat ın sert şutu defansa çarptı, dönen topa bu Adem vurdu, top Özgür Polat a çarptı. 15.dk. Yasinin sağdan ceza sahası içerisine gönderdiği topa, Özgür Polat topa kafayı vurdu, top az farkla üstten auta çıktı.38.dk. sağdan Burak ın ortasına Özgür Polat kafayı vurdu top az farkla yine auta çıktı, ilk yarı konuk takım Altınordu nun 1-0 üstünlüğü ile kapandı.
İkinci yarıya konuk takım oyuna başladı, 46.dk. Koray Ahmet verkaçında Ahmet kaleci Aydın ile karşı karşıya kaldı, topu kaleci Aydın a nişanladı. 47.dk. Uğur topu Adem e verdi, Adem in plasesi top kaleci Ferudun da kaldı. 52.dk. Adem in derinlemesine pasını alan Uğur kaleci Ferudun ile karşı karşıya kaldı, ikili mücadelede top kaleci Ferudun un ellerinde kaldı. 55.dk. Altınordu atağında Mustafa topla ceza sahasına girerken Akhisar defansından Burak tarafından düşürüldü çizgi üzerinden kullanılan faul atışını Murat kullandı, top Akhisar defansından döndü. 60.dk. Koray Serkan paslaşmasında altı pasda topu alan Serkan topu kale yerine auta atarak takımı adına golü kaçırdı. Bundan sonraki ataklardan gol gelmeyince konuk ekip Altınordu nun 1-0 üstünlüğü ile maç bitti. (Kenan MOLLA)
08 Mayıs 2005 at 13:15:44