Akhisar Belediyespor Bekleneni veremedi!
AKHİSAR: (Kenan MOLLA)
Liglerin başlamasına 2 hafta kala Akhisar Belediye Spor son Aliağa Belediye spor maçında oynanan futboldan memnun değil. Akhisar Belediye Spor şimdiye kadar oynadığı maçlardan Erzurumsporu 2-1, Karagümrük sporla 2-2, Y.Turgutlu spora 1-2 yenildi. 10 günlük Gölcük kamp süresince 5 hazırlık maçı yapan Yeşil siyahklılar Göztepe ve Kütahyasporu 1-0, Manisa Süper Amatör takımlardan Salihli Kocaçeşmesporu 6-1, Aydın süper amatör takımlarından Ulucak Belediyesporu 3-1 yendik. Gölçükte Alibeyköyspor ile 1-1 berabere kaldı. Akhisar Belediye Spor son Aliağa Belediye spor maçında da 0-0 golsüz berabere kaldı.
Akhisar Belediye Spor Başkanı ömer İşçi, "Bu güne kadar yaptığımız 9 hazırlık maçında 5 galibiyet, üç beraberlik, bir yenilgi aldık. Takımımız 1,5 aydır çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. İşin güzel tarafı hazırlık maçı da olsa maç kaybetmiyoruz. Defansımız da sorun yok, orta saha ve forvette daha şekillenmedi. Aliağa Belediye maçı öncesi Koray ve Mustafa Avşar sakat oldukları için sokup risk etmedik.25 Kişilik kadromuz ile daha çok çalışacağız, 15 gün sonra Nilüfer Belediye ile deplasman maçına kadar çok iyi bir takım olarak çıkmak istiyoruz" dedi.
Akhisar Belediyespor Bekleneni veremedi!
![Akhisar Belediyespor Bekleneni veremedi!](https://www.akhisarhaber.com/d/news/468.jpg)
Liglerin başlamasına 2 hafta kala Akhisar Belediye Spor son Aliağa Belediye spor maçında oynanan futboldan memnun değil. Akhisar Belediye Spor şimdiye kadar oynadığı maçlardan Erzurumsporu 2-1, Karagümrük sporla 2-2, Y.Turgutlu spora 1-2 yenildi.