Akhisar Antalyada İkinci kez güldü!
Akhisar: (Kenan MOLLA)
3. Lig 3. Grupta mücadele eden Akhisar Belediye spor Antalya Manavgat Süral Otelde ikinci yarı çalışmalarına bol bol yaptığı hazırlık maçları ile Lige hazırlanıyor. İlk hazırlık maçında Of Sporu 21 yenen, Yeşil Siyahlı ekip İkinci hazırlık 3. Lig 4. Grupta mücadele eden güçlü Zonguldak spor ile oynadı ve karşılaşmayı 53 galip bitirdi.
Antalya Manavgat Süral Otelin sahasında ikinci hazırlık maçını Zonguldak spor ile oynayan Akhisar Belediye spor ilk yarıda 15 ve 35 dakikalarda Abdullahın attığı goller ile devreyi 2-0 önde kapadı. İkinci yarıya da hızlı başlayan yeşil siyahlı ekip 58. dakikada Korayın attığı golle durumu30 yaptı. Bu dakikadan sonra canlanan Zonguldak spor 62. dakikada Mert, 64 dakikada Can ile durumu 32 yaptı. İki golden sonra tekrar atak futbol oynayan Akhisar Belediye spor 70. dakikada genç Levent ile bir kez daha farkı ikiye çıkardı.4-2 Zonguldak spor bu gole 80. dakikada Serkan ile cevap verdi.4-3 Karşılaşma bu skor ile biteceği zannedilirken Koray kendisinin ikinci takımının beşinci golünü atarak skoru belirledi 5-3
Akhisar Belediyespor Antalyada İkinci kez güldü!
![Akhisar Belediyespor Antalyada İkinci kez güldü!](https://www.akhisarhaber.com/d/news/821.jpg)
3. Lig 3. Grupta mücadele eden Akhisar Belediye spor Antalya Manavgat Süral Otelde ikinci yarı çalışmalarına bol bol yaptığı hazırlık maçları ile Lige hazırlanıyor. İlk hazırlık maçında Of Sporu 21 yenen, Yeşil Siyahlı ekip İkinci hazırlık 3.