Akhisar Belediyesi Ramazan Etkinlikleri Sona Erdi!
AKHİSAR: (Kenan MOLLA)
Akhisar Belediyesi tarafından organize edilen ve İzmir Bölge Tiyatrosu ekibi Ali Beyat ve ekibinin hazırlayıp sunduğu Ramazan eğlencesi programı Hacıishak Mahallesi 100. Yıl İlköğretim Okulu bahçesinde yapıldı. Hacıishak Mahallesi sakinleri düzenlenen Ramazan gecesi eğlencesine büyük ilgi gösterirken güzel bir gece yaşadılar.
Canlı Hacivat Karagöz, Sihirbaz ve çeşitli yarışmaların yapıldığı gecede Akhisar Belediye Başkan Vekili Latif Çakmak Ali Beyat ve ekibine teşekkür ederek çiçek ve plaket takdim etti. İzmir Bölge Tiyatrosu ekibi tarafından hazırlanan eğlencelerde Seyitahmed Mahallesi, Efendi Mahallesi, Hashoca Mahallesi ve son olarak Hacıishak Mahallelerinde sergilendi.
Akhisar Belediyesi Ramazan Etkinlikleri Sona Erdi!
![Akhisar Belediyesi Ramazan Etkinlikleri Sona Erdi!](https://www.akhisarhaber.com/d/news/1978.jpg)
Akhisar Belediyesi tarafından organize edilen ve İzmir Bölge Tiyatrosu ekibi Ali Beyat ve ekibinin hazırlayıp sunduğu Ramazan eğlencesi programı Hacıishak Mahallesi 100. Yıl İlköğretim Okulu bahçesinde yapıldı. Hacıishak Mahallesi sakinleri düzenl