Akhisar Belediyesi Halı Sahaları Yenileniyor!
AKHİSAR: (Kenan MOLLA)
Akhisar Belediyesine ait 3 Halı sahada çalışmalar devam ediyor. 1 Nolu Tariş karşısında bulunan halı saha tesislerinde yeni halı döşenme çalışmaları sona erdi. Halı üzerinde kaliteli malzeme kullanılırken kum ve kauçuk atılması ile halının uzun ömürlü olması planlanıyor. Ayrıca yıpranmış olan kale direkleri de yenilendi. Halı saha tesisinde bulunan soyunma odaları ve duş alanları yeniden düzenlendi.
Kaliteli malzeme kullanımının yanı sıra bütçeye uygun koşullarla yenilenen saha için, Belediye Başkanı Salih Hızlı; Sağlıklı bir neslin gelişimi için spor oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Belediyemizin imkanları dahilinde bu tip alanları, sporseverlerle buluşturmaya devam edeceğiz, amacımız halk sağlığı için spora teşvik edici alanlar kazandırmak, halkımıza hayırlı olsun dedi.