Akhisar Belediye Spor Paf Takımı Altay Paf Takımı İle 2-2 Berabere Kaldı!
Akhisar Belediye Paf: 2
Altay Paf: 2
Stat: Karabulut
Hakemler: Kudret Ulu taş***, Tufan Tez ol***, Fatih Dikmez***
AKHİSAR BLD PAF: Ramazan**, Hakan***, Orçun***, Mahmut***, Burak**, Göker***, Görkem**, Levent***, Fırat***, Kadir**, Sami**
ALTAY PAF: Gökhan**, Berkant**, İsa***, Emre**, Fatih***, Harun* (46 Mustafa***), K.Onur**( 65 Musa*), B.Onur***, Semcan**, Ender**, Egemen***
Goller:16.Fırat, 48Dk.Emre, 49.Dk. B.Onur, 77.Dk. Levent
Sarı Kartlar: Hakan, Levent, Sami (Akhisar), K.Onur, Musa, Gökhan(Altay)
Akhisar Belediye Paf Takımı Sahasında oynadığı Altay Paf takımı ile 2-2 berabere kaldı. İlk yarısı ev sahibi Akhisar Belediye sporun 1-0 üstünlüğü ile kapanan karşılaşmada ikinci yarıda konuk Altay Paf takımı 48 ve 49 dakikalar içersinde bulduğu 2 gol ile uzun süre önde götürdüğü karşılaşmada 77. dakikada Leventin golü ile eşitlik geldi. 2-2
Oyuna Altay başladı.16.dır Hakan Ateşin aldığı topla ceza sahası gören Fırat kaleciyi de geçti. Topu boş kaleye gönderdi. 1-0 Maçın hakemi Kudret Ulutaş İlk yarıda 1.dakika uzatma oynattı, devreyi Akhisar spor Paf 1-0 önde kapadı..
Altay ikinci yarıya golle başladı, 48.dakikada K.Onurun kullandığı faul atışında ceza sasında Emre kale vurdu top ağlarla buluştu. 1-1 49.dakikada B.Onurun ara pasını alan Mustafa topu ağlara göndererek durumu 1-2 yaptı. 56.dakikada ani gelişen Altay atağından B.Onurun sert şutu top üst direkte patladı. 77.dakikada sağdan Gökhan kale içinde gönderdiği topa altı pasta ayak koyan Levent eşitliği sağladı. 2-2. Karşılaşmada 3.dakika uzatma oynandı.