Akhisar Atatürkçü Düşünce Derneğinden Konferans!
Akhisar (Kenan Molla)
Akhisar Atatürkçü Düşünce Derneği şubesinin daveti ile ikinci kez Akhisara gelen Mimar-Yazar Metin Aydoğan, Akhisar Bülent Ciğeroğlu Kültür Salonunda Saat 19.30 da Atatürkü Anlamak konulu konferans verdi.
Akhisar Atatürkçü Düşünce Derneği Şubesi Başkanı Süleyman Şen, Sayın Mimar-Yazar Metin Aydoğan davetimizi ikinci kez kabul etti. Bu yılın 19. Mayıs günüde Akhisara gelen Metin Aydoğan Atatürk ve Atatürkçülük konulu konferans vermişti. Bu kez de davetimizi seve seve kabul edip, Atatürkü Anlamak konulu konferans için yine bizlerle birlikte olmuştur. Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürkün doğumunun 125. yılını anarken, bir türlü anlamayanlara, anlamak istemeyenlere mutlaka gerçekleri görmeleri için, yılmadan, sıkılmadan sonuna kadar anlatacağız ve mücadelemizi vereceğiz" dedi.
konferans öncesiAkhisar ADD Yönetim Kurulu üyesi, Stüdyo Özge Kadir Bozun hazırladığı ve Avukat Bahadır Yenişehirlioğlu nun seslendirdiği Kurtuluş Savaşı ve Kurtuluş Savaşı Gazilerinden Eskişehirli Yakup Satarın anılarını anlatan Barkovizyon gösterimi izleyenler tarafından ayakta alkışlandı.
Kültür salonunu dolduran Akhisarlılar konferans sonunda Yazar Aydoğan ı ayakta alkışlarken ADD şube başkanı Süleyman Şen plaket verdi.
Akhisar Atatürkçü Düşünce Derneğinden Konferans!
![Akhisar Atatürkçü Düşünce Derneğinden Konferans!](https://www.akhisarhaber.com/d/news/666.jpg)
Akhisar Atatürkçü Düşünce Derneği şubesinin daveti ile ikinci kez Akhisara gelen Mimar-Yazar Metin Aydoğan, Akhisar Bülent Ciğeroğlu Kültür Salonunda Saat 19.30 da Atatürkü Anlamak konulu konferans verdi.....