Akhisar Antrenman Maçında Gol Yağdırdı!
AKHİSAR: (Kenan MOLLA)
Akhisar Belediye spor Pazar günü sahasında oynayacağı Torbalı Belediye spor maçı öncesi Manisa Süper Amatör takımlarından Soma spor ile yaptığı antrenman maçını farklı kazandı.5-0. İlk yarının sonlarına doğru Sedatın attığı topu Ufuk Mustafa Karakayaya aktardı Mustafa Karakaya plase bir vuruşla topu ağlara gönderdi 1-0. Devre Akhisar2ın 1-0 galibiyeti ile sona erdi.
İkinci yarı Akhisar Belediye hızlı başladı.60. dakikada sert şutu top yan direkte patladı.69. dakikada Ufuk 25 metreden sert şutu top ağlarla buluştu 2-0. 71. dakikada sağdan Hakan Ateşin ceza sahasına gönderdiği topa Tolga altı pasta kafayı çaktı 3-0. 76. dakikada Sağdan Ahmeti ortasına İbrahim sert vurdu 4-0. 81. dakikada Soma defansında Semih Ahmeti ceza sahasında faul ile düşürünce kazanılan penaltıyı İbrahim gole çevirdi 5-0. bundan sonraki ataklardan sonuç gelmeyince karşılaşmadan Akhisar Belediye spor 5-0 galip ayrılan taraf oldu.
Akhisar Antrenman Maçında Gol Yağdırdı!
![Akhisar Antrenman Maçında Gol Yağdırdı!](https://www.akhisarhaber.com/d/news/1999.jpg)
Akhisar Belediye spor Pazar günü sahasında oynayacağı Torbalı Belediye spor maçı öncesi Manisa Süper Amatör takımlarından Soma spor ile yaptığı antrenman maçını farklı kazandı.5-0. İlk yarının sonlarına doğru Sedatın attığı topu Ufuk Mustafa Kar