AK-SEKTEN MUHTEŞEM GECE
AKHİSAR :(Hakan Kesiciler)
(AK-SEK) Akhisar Sağlık Eğitim Ve Kültür Vakfı tarafından Akhisar Belediye Kültür Salonunda organize edilen Türk Halk Müziği Gecesi izleyenleri büyüledi. AK-SEK Vakfı Gençlik ve Çocuk Komitesi tarafından hazırlanan Kültür Sanat Etkinliği gecesinde Grup MELD sahnede birbirinden güzel türküleri seslendirdi. Bateride Kasım,Bağlamada Halil,Solistler Murat ve Cüneyt,Elektro Gitarda Mert,Orgda Ezgi ve Klasik Gitarda Aykuttan oluşan Grup MELDin iki bölüm halinde sundukları Türk Halk Müziği konseri dinleyenleri mest etti.
Zaman zaman izleyenlerin de eşlik ettikleri gecede, Akhisar Sağlık Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Orhan Mandacı ; Atatürkün de söylediği gibi gelecek yeni nesilin olacaktır. Gençler çalışmışlar, hazırlanmışlar. Bizlere unutulmaz bir gece yaşattılar. AK-SEK Vakfı adına bu gençlerimize teşekkür ediyorum. dedi.
Saat 20:00 de başlayan Türk Halk Müziği Gecesi, saat 23:30da sona erdi.
AK-SEK'ten Muhteşem Gece!
![AK-SEKten Muhteşem Gece!](https://www.akhisarhaber.com/d/news/10.jpg)
(AK-SEK) Akhisar Sağlık Eğitim Ve Kültür Vakfı tarafından Akhisar Belediye Kültür Salonunda organize edilen Türk Halk Müziği Gecesi izleyenleri büyüledi.