Ak- Sek Sevgi Çocukları Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinden Kermes!
AKHİSAR: (Kenan MOLLA)
2025 Kasım tarihleri arası öğretmenevi karşısında açılan Özel Ak-Sek Sevgi Çocukları Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi kermesine ilgi yoğun oluyor.
Özel Ak-Sek Sevgi Çocukları Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Başkanı Halil Hatip, Derneğimizin 2025 Kasım tarihlerinde çocuklarımızın bazı ihtiyaçlarını karşılamak için bu kermesi açtık. 5 gün açık kalacak kermesimize annelerimiz, bayanlarımız, Akhisarlı gönlü zengin hanımlarımızın hazırladığı yiyecekleri 5 gün içerisinde kermesimizde satarak çocuklarımızın ihtiyaçları karşılanacak Akhisarlı gönlü zengin annelerimize teşekkür ediyorum dedi.