14 Mart Tıp Bayramı Kutlandı!
AKHİSAR: (Kenan MOLLA)
Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesinde Başhekimi Cem Ün ve doktorlar, hemşireler,hasta bakıcılar ve diğer görevliler ile dün saat 15:15 sıralarında yemekhanede toplandılar. Başhekim Sekreteri Sebahat Bayram Onarıcı yemekhanede toplantıya katılanlara tek tek karanfil vererek 14 Mart Tıp Bayramını kutladı.Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi Başhekimi Dr.Cem Ün Yine 14 Mart Tıp Bayramında beraberiz, ölümle hayat arasında köprüde hepimiz görev yapıyoruz bunun anlamı çok büyük, sağlık insan içinde değerlidir. Hepimizin özveri ile çalıştığını biliyorum. Bizden hizmet bekleyen hastalarımızın, çalışma şartlarımızın ortak bir faydada buluşması en önemlisi,bu dengeyi tutmak lazım. Bizde hastane idaresi olarak bunları hep göz önünde bulunduruyoruz. Önümüzdeki zamanlarda sağlık çalışanlarının ve hekimlerimizin çalışma şartlarını daha da iyileştireceğiz. Fiziki çalışma ortamları olarak Ulu Önder Atatürkünde dediği gibi Beni Türk Hekimlerine Teslim Edin sözleri tamamladı.
Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi Baş Hemşiresi Ayşe Yaşarda 14 Mart Tıp Bayramı için yapılan toplantıya katılan Doktor ve Hemşirelerin Tıp Bayramını kutladı.Akhisar Mustafa Kirazoğlu Hastanesi personeli yemekhanede verilen Çiğ köfte, sigara böreği, puaça, pastalar, sıcak ve soğuk içecekler ikram edildi.
14 Mart Tıp Bayramı Kutlandı!
![14 Mart Tıp Bayramı Kutlandı!](https://www.akhisarhaber.com/d/news/1063.jpg)
Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesinde Başhekimi Cem Ün ve doktorlar, hemşireler,hasta bakıcılar ve diğer görevliler ile dün saat 15:15 sıralarında yemekhanede toplandılar. Başhekim Sekreteri Sebahat Bayram Onarıcı yemekhanede t