• BIST 10610.38
 • Altın 2433.275
 • Dolar 32.2385
 • Euro 34.955
 • Manisa 27 °C
 • İzmir 26 °C
 • Türk Sanat Müziği Konseri
 • Akhisar Enza Home Sevkiyat Personelleri Aranıyor
 • Diksiyon Kursu Açılacaktır
 • Pastacı Çırağı Kursu Açılacaktır
 • Bilgisayar İşletmenliği Operatörlüğü Kursu Açılacaktır
 • Saruhanlı’da Anayola Sıfır Modern Sanayi Sitesi
 • Kurbanlık büyükbaş hayvan satışları başladı
 • Hıdır Besi Çiftliğinde Kurbanlık Dana ve Düve Satışlarımız Başlamıştır
 • İkinci el saç ve sandaviç panel bulunur
» »

Akhisar Genç İş Adamları Derneği AKGİAD Ekstra Dergi Lansmanı ve Akhisar'a İz Bırak

Akhisar Genç İş Adamları Derneği AKGİAD Ekstra Dergi Lansmanı ve Akhisar'a İz Bırak
Akhisar Genç İş Adamları Derneği AKGİAD Ekstra Dergi Lansmanı ve Akhisar'a İz Bırak

AKGİAD Ekstra dergisinin tanıtımı gerçekleşti
Akhisar Haber Ajansı-AHA

Akhisar'da 2000 yılında kurulan ve her geçen yılda yaptıkları çalışmalar ile adından söz ettiren Akhisar Genç İş Adamları Derneği (AKGİAD) Dergisinin 5.ci sayısı olan AKGİAD Ekstra’yı Palm City Hotel toplantı Salonunda düzenlediği programda tanıttı.

AKGİAD Ekstra dergisinin tüm geliri AKGİAD tarafından Üniversite Yapma ve Yaşatma Derneğine bağışlanacağı bildirildi.

BAŞKAN KALIN; EN KIYMETLİ YATIRIM EĞİTİME YAPILANDIR

Düzenlenen tanıtım toplantısında konuşan Dernek Başkanı Özkan Kalın, en kıymetli yatırım eğitime yapılan yatırımıdır dedi.

3 yıldır dernekte yapılan faaliyetler hakkında bilgi veren Kalın; “ 2000 yılında kurulan AKGİAD Akhisar’da bilinen , tanınan, saygı gören güçlü bir STK olduysa,  İsmail Tatar ,Yılmaz Çatalcalı, yönetimlerinin  ve  üyelerinin büyük katkısı olmuştur.

BU BAYRAĞI 3 YILDIR EN İYİ ŞEKİLDE TAŞIYORUZ

2014 yılında devir aldığımız bu bayrağı 3 yıldır yönetimimiz ve üyelerimiz ile birlikte en iyi şekilde taşıdığımızı düşünüyorum. Bizim 2014 2017 yılları arasında yapmış olduğumuz çalışmalarda ülkemize, milletimize, halkımıza ve şehrimize verilebilecek  en olumlu en pozitif mesajlar neler ise bunları tespit edip hayata geçirmeye çalıştık. Bu çalışmaları yaparken fikirlerimizi hür ve bağımsız olarak dile getirdik. Her kesime eşit olarak yaklaştık hiçbir siyasi partinin arka bahçesi olmadık. Daha bilinir daha  yaşanan daha güçlü bir Akhisar için tüm STK’lar ve siyasi partiler ile işbirliği içinde çalışmaya özen gösterdik.

Kısaca hayata geçmiş bazı  projelerimizden bahsetmek  gerekirse; KKTC 2. Cumhurbaşkanı sayın Mehmet ali Talat beyi burada ağırlamak gerçekten çok büyük bir keyifti. Sosyal sorumluluk projelerinde her zaman yer almak için elimizden geleni yapıyoruz. Genel başkanımız Erkan Güralı Akhisar da ağırladık iş camiasına çok faydalı bir panel düzenledik. Akhisar da sık yaşanan depremlerin ardında halkımızı bilinçlendirdik ve rahatlamak için deprem bilgilendirme paneli düzenledik.  Gücümüzün yettiğince eğitime destek isteyen okullarımıza maddi destek sağladık. Akhisar OSB ile ilgili araştırmalar yaparak gerek üyelerimizi gerek iş adamlarımızı bilgilendirdik. İhtiyacı olan kurum ve kişilere elimizden geldiğince destek sağladık sizin sorununuz bizim sorunumuzdur dedik.

AKHİSAR OLARAK BUNU BAŞARACAĞIZ

Şimdiki hedefimiz Akhisar’ı marka bir şehir yapabilmek bunun için en önemli olan şey Akhisar da bir fakültemizin olmasıdır. Bu fakültenin yapılması için başlatılan Akhisar a iz bırak kampanyasının en sıkı takipçisiyiz. Herkesin bildiği gibi 2,5 milyon lira paraya ihtiyacımız var Akhisar olarak bunu başaracağımıza yürekten inanıyorum ve destek olan herkesi canı gönülden tebrik ediyorum.

Bizde bu vesile ile şuana kadar 4 sayı çıkardığımız AKGİAD dergimizin formatını AKGİAD ekstra olarak değiştirip tüm gelirini Üniversite Yapma Ve Yaşatma Derneğine bağışlıyoruz. 2000 adet basılmış olan ilk üniversite dergimizin, amacı  tüm esnafımıza, işletmelerimize ,STK larımıza ve fabrikalarımıza dağıtılarak kampanyanın duyulmasını sağlayıp bağış oranını yükseltmektir. Dergimize reklam vererek destek olan  firmalarımıza tek tek teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından AKGİAD Ekstra dergisine reklam veren işletmelere plaketleri verildi. Plaket töreninin ardından Palm City havuz başında yenilen yemek ile program sona erdi.

 

 

AKGİAD Ekstra dergisinin lansman toplantısına Dernek başkanı Özkan Kalın ve yönetim kurulu üyeleri, Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, Başkan Yardımcıları Ömer İşçi, Ali Velestin, AK Parti ilçe başkanı İsmail Hakkı Şenyiğit, MHP ilçe başkanı İbrahim Uğurlu, Akhisar Şoförler Odası Başkanı Halil İbrahim Doğan, ve iş adamları katıldı.

İzlenme: 2258
 • Yorumlar 0
  Bu videoya henüz yorum eklenmemiştir.
Kategoriler
Tüm Hakları Saklıdır © 2003 Akhisar Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.