• BIST 10718.08
 • Altın 2419.889
 • Dolar 32.1804
 • Euro 34.9311
 • Manisa 25 °C
 • İzmir 25 °C
 • Gençler Dikkat Hayallerinizdeki Kampa Katılma Şansı Kapıda
 • KEY Performans Öğretmen Alımı
 • Saruhanlı’da Anayola Sıfır Modern Sanayi Sitesi
 • Karabulut Şirketler Grubundan Duyurulur
 • KEY Performans Öğretmen Alımı
 • Bay-Bayan Üretim Personeli Alımı
 • Kurbanlık büyükbaş hayvan satışları başladı
 • Hıdır Besi Çiftliğinde Kurbanlık Dana ve Düve Satışlarımız Başlamıştır
 • Pide ve Lahmacun Ustası Aranıyor
 • İkinci el saç ve sandaviç panel bulunur
» »

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilatı Başkanı Ataş Akhisar’da

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilatı Başkanı Ataş Akhisar’da
AK Parti'nin Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, Akhisar’da partililere seslendi. AK Parti Akhisar İlçe Teşkilat Başkanı İsmail Hakkı Şenyiğit, Belediye Başkanı Salih Hızlı, Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri ve yönetim kurulu üy

AK Partili Mustafa Ataş, Akhisar teşkilatı ile buluştu
Akhisar Haber Ajansı - AHA

AK Parti'nin Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, Akhisar’da partililere seslendi. AK Parti Akhisar İlçe Teşkilat Başkanı İsmail Hakkı Şenyiğit, Belediye Başkanı Salih Hızlı, Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş’a AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli de eşlik etti.

AK Parti Akhisar İlçe Teşkilatında partililere seslenen Ataş hayır diyenlerin hangi safhada durduğunu iyi bilmesi gerektiğine vurgu yaptı.

Artık eski Türkiye’nin gerilerde kaldığına dikkat çeken Ataş, “şimdi Türkiye’de eski Türkiye ile mücadele eden bir siyasi yapı ile bağımsız bir Türkiye’nin mücadelesini veren siyasi bir yapı ile bağımsız Türkiye isteyen bir siyasi yapını çatışması var şu anda. Bir tarafta Hayır’cılar bir tarafta Evet’çiler. Hayır diyenlerin cephesine baktığımız zaman yıllardan beri bu ülkeyi bölmek, parçalamak kendi arzu ve istekleri doğrultusunda bir devlet oluşturmak için bu ülkede 10 binlerce insanı katleden hain PKK terör örgütü mensupları bugün hayır diyorsa oturup düşünmesi lazım. Türkiye’yi 15 Temmuz’da işgal etmeye kalkan FETÖ terör örgütünün taraftarları bugün hayır cephesinde yer alıyorsa oturup düşünülmesi lazım.

HAYIR DİYENLER HANGİ SAFHADA DURDUĞUNU BİLMESİ GEREKİYOR

Biz bunları söyleyince sayın Kılıçdaroğlu rahatsız oluyor. Neden rahatsız oluyor. Yani bu ülkede terör örgütü mensuplarının terör örgütlerinin genel başkanının PKK’nın FETÖ’nün DAEŞ’in vatan haini pozisyonundaki Avrupa’daki alçakların Türkiye aleyhine propaganda yapanların hayır cephesinde olduklarını söylememizden neden rahatsız oluyorsunuz. Bu gerçekleri herkesten gizleyecek miyiz? Bugün Türkiye düşmanlığını hangi ülkeler yapıyor, geçmişteki haçlı ordularının bu ülkeye gönderip milleti buradan yok etmenin planlarını yapan ülkelerin bugün ki torunları evlatları değil midir? Aynı zihniyettekiler bugün yeniden Türkiye üzerinde haçlı ittifakı yapmak suretiyle bu ülkenin kalkınmasını, gelişmesini engellemek için her türlü fırıldağı çevirme azmi ve gayreti içerisinde değiller mi? Niye teröristlerin Türkiye’nin gelişmesi ve kalkınmasının önüne geçilmesi için hayır cephesinde yer aldıklarını söylememizden niçin rahatsız oluyorsunuz. Basın mensuplarımız yanlış bir cümle kullanmasınlar. Hayır diyenlere terörist demiyorum ben. Hayır diyenlerin tarafında vatan hainlerinin olduğunu söylemek istiyorum. Yoksa hayır vermek isteyen buradaki siyasi görüşü farklı olan insanlar da bu ülkenin evlatları, onlara bir şey demiyorum. Ama ben müsaade edin de teröristlerin, PKK’nın, FETÖ’nün vatan hainlerinin hayır cephesinde yer aldıklarını da milletimizin bilmesi gerektiğini söylemek istiyorum. Milletimiz kimlerin yanlarında saf tuttuklarını bilsinler ve ona göre karar versin.

16 NİSAN’DA SANDIKLAR EVET İLE PATLAMASI GEREKİYOR

1 Kasım seçimlerinde Akhisar’da yüzde 41 oy aldık, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yüzde 44 oy aldık. 3 dönemdir belediye başkanımız Ak Partili belediye tarafından yönetiliyor. Bu ne demek, Akhisar2ın sorumluluğu diğer ilçelerden daha fazla demek. Sizin burada vereceğiniz oylarla Manisa’nın ortalaması yükselecektir veya düşecektir. Sizin buradaki gayretlerinizle Manisa’nın ortalamasını etki edecek bir seçmen sayısına sahipsiniz. Referanduma tam 16 gün var, bu 16 gün az uyuyacağız, az yiyeceğiz, az konuşacağız, çok iş yapacağız. Evimize ve işimize daha az zaman ayıracağız. Daha çok çalışmaya mecburuz. Çünkü 16 Nisan’da çıkacak sonuç Evet’lerle sandıkların patlaması gerekiyor” dedi.

(BG-HŞ-MÖ)


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilatı... paylaşan: akhisarhaber

İzlenme: 1462
 • Yorumlar 0
  Bu videoya henüz yorum eklenmemiştir.
Kategoriler
Tüm Hakları Saklıdır © 2003 Akhisar Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.