• BIST 1.095
 • Altın 470,336
 • Dolar 7,6320
 • Euro 8,9634
 • Manisa 29 °C
 • İzmir 29 °C
 • Özdemirler Turizm güncel tur listesi
 • Bay - bayan pompa görevlisi aranıyor
 • Vasıfsız personel ve muhasebe elemanı aranıyor
 • B ehliyetli eleman aranıyor
 • Bayan eleman aranıyor
 • Öndemak Isıtma Sistemlerinde dev kampanya
 • Nuri Giyik Sanayi sitesinde kiralık iş yerleri

Ziraat Odasından Ak Parti' ye Ziyaret!

Okunma Sayısı: 3067
Ziraat Odasından Ak Parti ye Ziyaret!
Akhisar Ziraat Odası Başkanı Naci Özkara ve yönetim kurulu üyeleri Ak Parti’ nin Türkiye’ de ve Akhisar’ da sağladığı başarıyı tebrik etmek ve sorunlarını iletmek üzere Akhisar Ak Parti İlçe Teşkilatını ziyaret etti......

Ziraat Odasından Ak Parti' ye Ziyaret!
Akhisar (Akif ÖZALP)

Akhisar Ziraat Odası Başkanı Naci Özkara ve yönetim kurulu üyeleri Ak Parti’ nin Türkiye’ de ve Akhisar’ da sağladığı başarıyı tebrik etmek ve sorunlarını iletmek üzere Akhisar Ak Parti İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

Akhisar Ziraat Odası Başkanı Naci Özkara “kefillerin birçok sıkıntısı yaşanıyor tarım dünyasında, kefiller borcunu ödeyemeyen çiftçi yüzünden dolayı mağdur oluyor. Destekleme ödemelerinde borçlunun paralarını ödenirken kefilin ödemeleri yapılmıyor. Bu sıkıntı devam ediyor, ziraat bankaları arasında bir dengesizlik gördük ve bunları ilettik, ancak onlarda bunu genel merkezden gelen bilgiler dahilinde uyguladıklarını belirttiler. Ancak Salihli Ziraat Bankasında bu uygulamaların aynısı uygulanmıyor. Bizler oda olarak çıkan kanunlarımızı aynen çiftçimize ulaştırıyoruz. Bu konuda eksikliğimiz olduğunu zannetmiyoruz. Sizlerinde belirttiği gibi artık bundan sonra ortaklaşa istişare yaparak çalışmalarımıza devam edeceğiz. Daha önceden de başlattığımız Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi ek binası için birliktelikten doğan güç ile çok güzel işler yaptık. Bunlar geçmişimizin en güzel örnekleri gelecek için birliğimizi simgelemektedir. Muhalefetten 5 tane milletvekili olsun Akhisar’ a hiçbir şey getirmez ama bir tane iktidar milletvekili olsa Akhisar çok şey kazanacaktı. Bundan dolayı çok büyük bir kayıp yaşadık” dedi.

Durmak Yok Yola Devam! Her Şey Akhisar İçin!

Seçim itirazından dolayı halen oylarının sayımı devam Ak Parti Manisa Milletvekili Adayı Bahadır Yenişehirlioğlu “Bizler 5 yıl vadeli faizsiz bir çalışma uygulaması başlatıldı, bunları bizler köylüye anlattığımızda köylüler ve çiftçilerimiz bunları şaşkınlıkla karşılayarak
bunları bilmiyorlar. Ayrıca artık eskiden ellerinde tekelde bulunan kayıtlarını Bağ-Kur’ a bildirmek için dava açmak gerekiyordu, ancak bu olay da kalktı ve isteyen herkes tekelden kaydını çıkartarak hemen sosyal güvenlik kaydını yaptırabiliyor. Bizler seçim propagandamızda bunları çiftçimize anlattık ancak çiftçimizin bunlardan da haberi yoktu. Yani bir bilgilendirme eksiğini gördük çiftçilerimizde. Ben Manisa milletvekili seçildim ya da seçilmedim bunu hala bilmiyoruz. Ancak bizler bir kurumsal kimlik olarak, ilçe teşkilatı ve başta başkanımız olmak üzere inanılmaz bir performans ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Eğer bir milletvekili olarak seçilemezsem hiçbir şeye küsmeyeceğiz, iktidar partisi olarak bütün çalışmalarımıza devam edeceğiz, ama iktidar partiden bir milletvekili çıkaramamamız bizlere burada üzmüştür. Bizler seçimden önce Demokrat Parti’ nin yüzde 5’ lerde kalacağını biliyorduk ve bunu pek çok yerde söyledim. Dolayısıyla bu konuda desteklenmemin gerektiğini her yerde vurguladım. Ancak bizler seçilemedik diye elimizi bu işlerden çekmeyeceğiz ve bütün kollardan bu işlere sarılacağız. Bu durumda ricacı durumunda işlerin takipçisi olmaya çalışacağız. Bizler sivil toplum örgütleri ile birlikte el ele ortak aklın ürünü olan hizmetleri Akhisar için zorlayacağız. Sizlerde sivil toplum örgütlerinin başta gelen temsilcileri olarak seçileyim ya da seçilmeyelim istişareler yaparak çalışmalarımıza devam edeceğiz, durmak yok yola devam her şey Akhisar için” dedi.

Akhisar Ak Parti İlçe Başkanı Fettah Gürmen “İktidar partisi olarak iktidardan yine bir milletvekili çıkaramamamız bizleri çok üzmüştür. Bunun sıkıntısını geçen yıl çok çektik. Bizler geçen dönem muhalefet milletvekili olan Ufuk Özkan bey ile ilk seçildiği günlerde yanına gittik ve bir çok istişare yaptık. Bizler Ufuk beyden çok proje bekledik ancak bugüne kadar hiçbir proje ile bize gelmedi” dedi.


 • Yorumlar 0
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
PAUSE COFFEA
 • Pause Coffea Akhisar
1/20
Başlangıç Tarihi
Başlangıç Tarihi
Tüm Hakları Saklıdır © 2003 Akhisar Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.