• BIST 8242.26
 • Altın 1668.725
 • Dolar 27.2709
 • Euro 28.8236
 • Manisa 19 °C
 • İzmir 21 °C
 • Manisa ASKF, Alt yerel ligler açıklaması
 • Argon Kaynak Ustası, Torna Ustası ve Üretim Personeli aranıyor
 • Kalite Mühendisi Aranıyor
 • Grafik Tasarım Personeli Aranıyor
 • Bay-Bayan Garson Aranıyor
 • Sosyal medya hesaplarımız
 • İkinci el saç ve sandaviç panel bulunur

Ticaret ve Sanayi Odası Adayları ve Yapacakları!

Okunma Sayısı: 3476
Ticaret ve Sanayi Odası Adayları ve Yapacakları!
Akhisar Ticaret ve Sanayi odasının 10 meslek grubunda, 28 meclis üyeliği seçimleri 13 Mart Pazar günü 09-17 saatleri arasında odanın Tahir Ün Caddesindesindeki binasının lokalinde yapılacak. Seçimin, Keskinoğlu şirketler grubu başkan yardımcıs

Akhisar Ticaret ve Sanayi odasının 10 meslek grubunda, 28 meclis üyeliği seçimleri 13 Mart Pazar günü 09-17 saatleri arasında odanın Tahir Ün Caddesindesindeki binasının lokalinde yapılacak. Seçimin, Keskinoğlu şirketler grubu başkan yardımcısı Mehmet KESKİNOĞLU ile, görevde bulunan yönetim kurulu başkanı Mehmet ERDAYIOĞLU ekipleri arasında geçmesi bekleniyor.10 Meslek grubunda 1293 üyenin oy kullanma hakkı bulunuyor.


Mehmet ERDAYIOĞLU

 Seçimlerde tekrar aday olan Mehmet ERDAYIOĞLU nun özgeçmişi;1957 Akhisar doğumlu,ilk okulu Akhisarda bitiren ERDAYIOĞLU İzmir Özel Türk Koleji mezunu. Akhisar' da sarraflık yapan baba mesleği seçen ERDAYIOĞLU, Sarraflar ve Kuyumcular Derneği başkanlığı yaparken, 1999 yılı kasım ayında yapılan Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinden bu yana yönetim kurulu başkanlığı yürütüyor. ERDAYIOĞLU halen Merkez Çarşı Esnaf Derneği başkanlığı,OSB  müteşebbis, heyet, Yönetim kurulu üyeliği ve ikinci başkanlığını sürdürüyor. Daha önceki yıllarda Park Kulup Derneği başkanlığı da yapan Mehmet ERDAYIOĞLU  evli 2 erkek çocuk babası.

 Mehmet ERDAYIOĞLU Projelerini Şöyle Sıraladı:

 Devlet hastanesine bağlı olarak Diş Tedavi Merkezi yapacağız.

Belediyeye ait kültür parkta oda üyelerimizin ve Akhisar' ımızın ihtiyacı olan komple sosyal tesis yapacağız.

Organize Sanayi Bölgesi (OSB) alt yapısının daha hızlı bir şekilde yapımı ve daha fazla yatırımcının gelerek Akhisar' da işçi istihdamının artmasını sağlayacağız.

Akhisar' ın ürünlerinin tanıtımı ve Akhisar ekonomisine katkı sağlayacak olan İzmir-İstanbul karayolunda tanıtım ve ticaret reyonlarının açılmasını sağlayacağız.

 

Mehmet KESKİNOĞLU

     Türkiye' nin en büyük tesisleri arasında bulunan Keskinoğlu Şirketler grubu Başkan Yardımcısı Mehmet KESKİNOĞLU 8 Mart 1957 yılında Akhisar' da doğdu. Eğitimini Akhisar' da tamamlayan Mehmet KESKİNOĞLU, çocuk denecek yaşta Keskinoğlu adını be günlere getirmenin tohumlarını atan, 101 yaşında olen babası İsmail KESKİNOĞLU' nun yanında abisi Fevzi KESKİNOĞLU ile birlikte yer alıp gece gündüz demeden çalıştı. Mehmet ve Fevzi KESKİNOĞLU kardeşler iki kardeş Sıdıka ve Kamile kardeşlerle evlendi. Mehmet KESKİNOĞLU' nun İsmail ve Hamit adında iki oğlu var, İsmail KESKİNOĞLU Bilkent Üniversitesi Ekonomi mezunu ve yönetim kurulu üyeliği yaparken, Hamit KESKİNOĞLU İstanbul Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü öğrencisidir.

 Çok Güçlü Bir Ekiple Talip olan Mehmet KESKİNOĞLU Projelerini şöyle sıraladı:

 AB sürecinde Akhisar' ımızda tarımın doğru yapılanması için projeler geliştireceğiz.

Akhisar' ın en büyük çıkış kapılarının başında olan OSB' nin alt yapısının bir an önce tamamlanması için seferber olurken, birlik ve bütünlük içinde Ankara' nın kapısından ayrılmayacağız. Keskinoğlu grubunun 10 Trilyonluk yatırım yapmak için arsa aldığı, yem fabrikası ve silolarımızın bitirdiğimiz OSB' mize iç ve dış yatırımcılarımızın gelmesini sağlayacağız.

Akhisar' da sanayici, iş adamı, esnafımızı, çiftçimizi ve çalışanlarımızı kaynaştırarak, yeni bir ivme ve heyecan yaratmak görevlerimizin başında geliyor.

Yerel Yönetim ile işbirliği içinde Akhisar' ın markalaşmasını sağlayacağız.

Risk alarak, Akhisar' ın çıkarlarını, herşeyden ve herkesten üstün tutacağız.

Zeytincimizin her zaman yanında olup, sanayileşmesi için her türlü girişimin öncülüğünü yapacağız.

Başta Celal Bayar Üniversitesine bağlı Tütün Eksperliği ile meslek yüksek okullarının daha da gelişmesi için tüm çabamızı harcarken, eğitim kurumlarımızın çağdaş öğrenciler yetiştirmesi için yanlarında olacağız.

Tüccar ve Sanayicimiz için kaynak israfı değişik nedenlerle ön planda bulunuyor. Bunun en aza indirgenmesi için çalışmalar yapacağız.

Akhisar' ımızdaki atıl sektörleri ve sorunlarına çözümler üreteceğiz.

Markaları Akhisar' a taşımak için projeler geliştireceğiz.

TOBB gücünü Akhisar' a taşımak için, olumlu iletişimler kurup, maddi yardımlar sağlarken, Akhisar' ın varlığını kabul ettireceğiz.

Odamız üyelerimizin ticari sorunları için Hukuk bürosunu faaliyete geçireceğiz.

Üyelerimiz için acil yardım fonu oluşturacağız.

Eğitime katkımız devam ederken, bursları artarak sürdüreceğiz.

Akhisar' ımız için önce çevre. Devletimizi Gördes Barajı için seferber etmek için girişimler yapacağız.

Akhisar tarımdan kaybettiklerini yine tarımdan kazanması için projeler geliştirirken, e-oda birimi ile ülkemiz ve dünyanın her yerine ulaşmayı sağlayacağız.

Antik Akhisar' ın tüm dünyaya duyurma girişimlerimiz sürerken, başta inanç turizmi olmak üzere, Turizmin gelişmesi için projeler üreteceğiz. 

05 Mart 2005 at 12:06:40

 • Yorumlar 0
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
REKLAM ALANI
 • Amerikan Kültür Dil Kursu
 • Amerikan Kültür Dil Kursu
 • Kuzey Ege Kurs
 • Kuzey Ege Kurs
1/20
Başlangıç Tarihi
Başlangıç Tarihi
Tüm Hakları Saklıdır © 2003 Akhisar Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.