• BIST 104.001
  • Altın 145,560
  • Dolar 3,5083
  • Euro 4,1894
  • Manisa 20 °C
  • İzmir 22 °C
  • Okula takviye İngilizce kursu başlıyor
  • Penta Akademi’de Şimdi Ders Zamanı!
  • Medar’da satılık villa
  • SRC Belgeli plasiyer aranıyor
  • Kaynakçı, tornacı ve bayan eleman aranıyor
  • Reklam Pazarlama sektöründe çalışacak part time eleman aranıyor
  • Tuncay Bilen
  • AKGİAD’ın geleneksel balosu 23 Eylül’de
  • Bay - Bayan satış personeli aranıyor
  • Elbir Bahçe’de düğün rezervasyonları başladı
  • Bay eleman aranıyor
  • Akhisar’da ki tüm okul kıyafetleri Okkalıoğlu Giyim’de
  • Erol Boşnak
  • Akhisar’ın ilk ve tek 17 katlı yaşam alanı
  • Tüm Okul Kıyafetleri, Akhisar'ın Okulcusu ALM'de

Şarkı Yarışmasında Ödül Olarak Altın Verildi.

Okunma Sayısı: 6232
Şarkı Yarışmasında Ödül Olarak Altın Verildi.
162. Polis Haftası kutlama etkinlikleri içerisinde Akhisar Belediyesi Bülent Ciğeroğlu Kültür Salonunda yapılan Türk Sanat ve Türk Halk Müziği yarışmasında dereye giren 17 yarışmacı şarkılarını seslendirdi ve ödüllerini aldılar. Dereceye giren bir

Şarkı Yarışmasında Ödül Olarak Altın Verildi.
Akhisar (Kenan MOLLA)

162. Polis Haftası kutlama etkinlikleri içerisinde Akhisar Belediyesi Bülent Ciğeroğlu Kültür Salonunda yapılan Türk Sanat ve Türk Halk Müziği yarışmasında dereye giren 17 yarışmacı şarkılarını seslendirdi ve ödüllerini aldılar. Dereceye giren birinciye tam altın, ikinci yarım altın, üçüncüye çeyrek altın verilirken dördüncüye de mansiyon ödülleri verildi.

Yarışma sonunda ilköğretim ve liseler arası dereceye girenlerin isimleri okulları ve söyledikleri şarkı isimleri ise şöyle;

İlköğretim Okulları arasında Türk Halk Müziği;

1. Asil Deniz Yıldız (Atatürk 100. Yıl İlköğretim Okulu) Nesni Bebek
2. Cumacan Çakır (6 Eylül İlköğretim Okulu) Uzunince bir yoldayım
3. Uğur İnce (Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu) Erfaya paşa geldi
4. Serpil Barlık (6 Eylül İlköğretim Okulu) Gesi Bağları

Liseler Arası Türk Halk Müziği;

1. Ayşenur Dağdeviren (Kız Meslek Lisesi) Dersini almış
2. Burçin Cihangir (Adnan Menderes Lisesi) Bülbülün Kanadı
3. Yasemin Topçu (Adnan Menderes Lisesi) Nasıl yar diyeyim
3. Beste Kandemir (Namık Oğul Lisesi) Ekleyol kocapınar
4. Ceren Barutçuoğlu (Anadolu Lisesi)

İlköğretim Okulları Türk Sanat Müziği;

1. Ayşe Gündoğan (Pehlivanoğlu İlköğretim Okulu) Kulağından gitmiyor ninni
2. Arzu Sertoğlu (Atatürk İlköğretim Okulu) Sen Beni Hep Maziden Hatırlarsın
3. Fatma Dağlı (Özel Eminbey İlköğretim Okulu) Gökyüzünde yalnız gezen
4. Gözde Temel (6 Eylül İlköğretim Okulu) Hatırla Sevgili

Liseler Arası Türk Sanat Müziği;

1. Ceren Barutçuoğlu (Akhisar Anadolu Lisesi) Boş çerçeve
2. Arzu Kanlı (Akhisar Anadolu Çağlak Lisesi) Aşkın İçinde
3. İlayda Baran (Anadolu Öğretmen Lisesi) Hatırla Sevgili
4. Emine Kumova (Namık Oğul Lisesi) Kırmızı gülün alı var

Jüri üyesi olarak Mesut Yapıcıoğlu (Çağlak Anadolu Lisesi), Turgut Yavuzer (Namıkoğul Lisesi), Eliz Caroer (Anadolu Lisesi), Aysun Ertural (Misak-ı Milli Ali Şefik İlköğretim Okulu), Erhan Işık (Özel Eminbey İlköğretim Okulu), Rengül Yazganaltay (Bekir Pehlivanoğlu İlköğretim Okulu), Eylem Bulut (Endüstri Meslek Lisesi), Lale Dündar Ayyıldız (Adnan Menderes Lisesi), Gökhan Çoban (Ülkü İlköğretim Okulu) olarak görev aldılar. Değerlendirme kurulunda ise; Sevil Özkan (Namık Oğul Lisesi Rehber Öğretmeni), Erol Adar (Misak-ı Milli Ali Şefik İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı) ve Mehmet Leylek (Namık Oğul Lisesi) görev aldılar.

Müzik yarışması gecesi finallerine Akhisar Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Aydın, Akhisar İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Çelik, İlçe Milli eğitim Müdürü Kemal Sözcüer, Geceye sponsor olan Ece Zeytinlerinden Ali İhsan Tezeren, öğrenci, öğretmen ve veliler katıldı.



















  • Yorumlar 0
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Başlangıç Tarihi
Başlangıç Tarihi
Tüm Hakları Saklıdır © 2003 Akhisar Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.