• BIST 8057.42
 • Altın 1876.29
 • Dolar 28.8816
 • Euro 31.1868
 • Manisa 12 °C
 • İzmir 12 °C
 • Eksen Kurs Merkezlerinde KPSS - ALES - DGS kayıtları devam ediyor
 • Dr. Dt. Simge Ayazoğlu Akhisar Ortodonti kliniği açıldı
 • Has Evrensel Özel Güvenlik Yenileme kayıtları devam ediyor
 • Sosyal medya hesaplarımız
 • İkinci el saç ve sandaviç panel bulunur

Saadet Partisinden Bin Kişiye İftar Yemeği!

Okunma Sayısı: 2542
Saadet Partisinden Bin Kişiye İftar Yemeği!
Akhisar Saadet partisi İlçe teşkilatının belediye Yüzme Havuz Tesislerinde 600 kişilik iftar yemeğine 1000 kişi katıldı. Saadet partisi İlçe Teşkilatının yöneticileri iftara gelen misafirlerle ilgilendiler.

Saadet Partisinden Bin Kişiye İftar Yemeği!
Akhisar: (Kenan MOLLA)

Akhisar Saadet partisi İlçe teşkilatının belediye Yüzme Havuz Tesislerinde 600 kişilik iftar yemeğine 1000 kişi katıldı. Saadet partisi İlçe Teşkilatının yöneticileri iftara gelen misafirlerle ilgilendiler.

İftardan sonra kürsüde konuşan Saadet Partisi İlçe Başkanı Ahmet Erdoğdu “Saadet Partisi Akhisar’da 7 şubat 2002 yılında 7 arkadaşımızla kuruldu. O günden bugüne Saadet Partisi çok yol kat etti. Yapılacak ilk seçimlerde Saadet Parti Akhisar’da birinci parti olacaktır. 3 Kasım seçimlerinde vatandaşlarımız birçok şeyi karıştırdı. özellikle 2006 Ocak ayından bu yana her ay hiç aksatmadan şehrimizin en güzel salonlarında Parti teşkilatımızla birlikte değişik isimler altında her ay faaliyetler icra ettik. Her bir salonda Akhisar’ımızın genel sorunlarını ve ülkemizde yaşanan şok olayları halkımızla paylaştık. 3 Kasımda halkımız bizi muhalefet grevi verdi. Bizde muhalefet partisi olarak iktidardaki kardeşlerimizin vaat edipte yapmadıklarını her ay kendilerine hatırlattık ve projeler ile Akhisarlılarla paylaştık. Partimizin verdiği iftar yemeğine geldiğiniz için teşekkür ediyorum” dedi.

Akhisar Saadet Partisi İlçe teşkilatının Belediye Yüzme havuz tesislerinde iftar yemeğine atılan 21. dönem milletvekili ve 2004 Saadet Partisi İstanbul Büyük şehir Belediye Başkan Adayı Mukadder Başeğmez konuştu. Mukadder Başeğmez “bu dünyanın gidişatı iyi değil. Bizim elimizde değil bir zamanlar elimizdeydi. şimdi zalim ellerde dünyanın yarışından çoğu açlık sefalet içindedir. Batılılar gitti oralara el koydular ve sömürdüler. Irakta ne yapıyorlar evleri barkları yıkıyorlar çoluk çocukları öldürüyorlar.

Böylece Rusya Afganistan’ı 10 yıl çiğnedi. Arkasından 10 yıl İran Irak bir birine girdi. Bir birlerini kırdılar. Filistin’deki akan kan 40 yıldır dinmiyor. Böyle bir dünyada yaşıyoruz. Sadece Türkiye ödediği yıllık faiz 50–55 milyar dolar. Buna can mı dayanır memur işçi hükümete bize %3 daha zam verdiğinde yok ki diyor. çünkü faiz hep oraya gidiyor. Ben IMF faizine para veriyorum sana veremem diyor. Bir günde Amerika sıkıntı çeksin Türkiye’ye faiz ödeyeceğim diye. Biz Osmanlı imparatorluğunun varisleriyiz. Geçmişimizle övünmeliyiz. önce tarihimizi sonra da geçmişimizi yok ediyorlar. Tarihte en kıymetli para bizimdi. şimdi Fransızlar bu alçaklığı şanlıurfa’da da yaptılar. Kahramanmaraş’ta yaptılar, Gaziantep’te de yaptılar. Antep’in, Urfa’nın Maraş’ın bu kahraman şanlı ve Gazi şanlı isimleri nereden geliyor. Fransız zulmüne karşı geldiklerinden dolayı bugün neyse dünde o değişmiyor. İslam ülkelerinden petrol gitmese Almanya’daki arabanın tekeri dönmez yıllardır biz niye milli görüş diyoruz. Milli görüşü olmayan millet millet olamaz. Milli görüş sade bir inancın görüşü değil her milletin milli görüşü vardır. Sen mevcut fabrikaları kapat çalışanları başkasına sat Türkiye’de 29 yabancı banka var. Türkiye’de bu kadar ok paramı var. Yabancı bankalar kasalarını açtılar. çok mu para var. Yetmiyor mu Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halk bank ta yabancı bankalar geldi doldu. Finans ham madde iletişim bütün bunlar stratejiktir. Bütün bunları ele geçirdiler. Mehmetçikle dağda nöbet bekleyecekte vatanı kurtaracağım diye, beklesin. Yahudi gelmiş yılan gibi çöreklenmiş. Her şeyini almış. İstanbul’un göbeğinde yer alıyor. Bütün dünyada herkes bir şeyler alıyor derler yalan sen git bakalım gidin müşteri olun alın adamın gözlerini oyarlar. şuurunu kaybetmiş kuru kalabalık olamayız şimdi hükümet Fransa’ya sizde Cezayir’de katliam yaptınız diyor. Cezayir’e gerek yok Maraş’ta Antep’te Urfa’da da yaptı. Bütün Libya sahilleri milyonlarca mayınlar ile döşeli her yıl 400 -500 kişi kolu bacağı kopuyor. Bu mayınlar Trablusgarp harbi zamanında döşenmiş İtalyanlarca dünyada 6 milyar mayın döşenmiş 1 dolara düşüyor. 6 dolara çıkaramıyor. Toplanması zor. Canımız, malımız, kültürümüz, ahlakımız imanımız tehlikede. Kurtuluş umudu varmı var kurtuluş umudu saadet partisinden başka ve diğer partiler dersem hata etmiş olurum. Kurtuluş umudu sende. Japonya’da 900 üniversite var. Bizde 80 üniversite var. üniversiteliler kontenjan açığımız var diyor. Talebe gönderin YöK olmaz diyor. Her yıl 1,5 milyon üniversite kapısına gidiyor. Bunun 1.300 bini dışarıda kalıyor hepsi soruları bilse kazansa bu öğrencileri alacak üniversite yok. Almanya’da 50-60 yaşında adamlar üniversiteye gidiyor. Köylülerin bile üniversite eğitimi alması lazım. Bilmek çok önemli. Fatih Sultan Mehmet 6 lisan biliyordu. şimdi kendi lisanımızı unutturuyorlar bize. Bu güzel iftar yemeğini veren ilçe Yönetimine ve siz katılanlara teşekkür ediyorum” dedi.
 • Yorumlar 0
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
REKLAM ALANI
 • Amerikan Kültür Dil Kursu
 • Amerikan Kültür Dil Kursu
 • Kuzey Ege Kurs
 • Kuzey Ege Kurs
1/20
Başlangıç Tarihi
Başlangıç Tarihi
Tüm Hakları Saklıdır © 2003 Akhisar Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.