• BIST 4.505,34
 • Altın 1135.229
 • Dolar 18.8256
 • Euro 20.1753
 • Manisa 2 °C
 • İzmir 2 °C
 • Akhisar Kaymakamlığından kamuoyuna duyuru
 • Bay – bayan market görevlisi aranıyor
 • Makine Mühendisi ve Finans Sorumlusu Aranıyor
 • Özgür Yumurta’ya personel aranıyor
 • Erikli Su Akhisar bayi Sıdan A.Ş’de kampanya
 • CNC lazer kesim operatörü ve teknik ressam aranıyor
 • İş makinası operatörü, kantarcı ve tesis elemanları aranıyor
 • Louka'da altın saatler
 • İzmir Akhisarlılar Derneği kahvaltı programı
 • Sosyal medya hesaplarımız
 • İkinci el saç ve sandaviç panel bulunur

Saadet Partisi Seçim Merkezini Açtı!

Okunma Sayısı: 2087
Saadet Partisi Seçim Merkezini Açtı!
Saadet Partisi Akhisar’ da Hürriyet Mahallesi Hilaliye Caddesinde Seçim Koordinasyon Merkezinini açılışını yaptı. Dün gece yapılan yaklaşık 150 kişinin katıldığı açılışta davetlilere ilk olarak nohutlu pilav ve ayran ikramında bulunuldu......

Saadet Partisi Seçim Merkezini Açtı!
Akhisar (Kenan MOLLA)

Saadet Partisi Akhisar’ da Hürriyet Mahallesi Hilaliye Caddesinde Seçim Koordinasyon Merkezinini açılışını yaptı. Dün gece yapılan yaklaşık 150 kişinin katıldığı açılışta davetlilere ilk olarak nohutlu pilav ve ayran ikramında bulunuldu.

Sunuculuğunu Bayram Turgut’ un yaptığı Saadet Partisi seçim koordinasyon Merkezi açılış konuşmasında İlçe Başkanı Ali Yılmaz “Muhterem kardeşlerim biliyorsunuz 22 Temmuz’ da ülkemizde genel seçimler yapılacaktır. Bütün seçimler önemlidir ama bu seçim daha çok önemlidir. Çünkü ülkenin gerek manevi gerekse maddi bakımından büyük tahribatlara sürüklenmektedir. Onun için bu 22 Temmuz seçimleri gerçekten ülkemiz için çok önemlidir. Şimdi Milli Görüş hareketi hepimizin bildiği gibi 1969 yılında Prof. Dr. Necmettin Erbakan hocamızın önderliğinde başlamış ve önce ahlak ve maneviyat demiştir. Fakat bugüne baktığımızda hakikaten ülkemizde ahlak ve maneviyatın nerede bulunduğunu görmekten büyük üzüntü duymaktayız. Bugün ülkemizde insanlar artık birbirlerini yer hale gelmiştir. Televizyonlarda ve gazetelerde bunlara şahit oluyoruz. Bunu değiştirecek ve engelleyecek olan tek kişi Saadet Partisidir” dedi.

Manisa 9. Sıra Saadet Partisi Milletvekili Adayı Ali Okyay Çakmak’ ın konuşmasının ardından Manisa Saadet Partisi 1. sıra Milletvekili Adayı Ahmet Erdoğdu “Bazı kardeşlerimiz hatırlar veya hatırlamaz bilmiyorum, 25 Temmuz 2005 günü Saadet Partimizin
Akhisar ikinci olağan kongresini yapmıştık. Ogün salonda şunu söylemiştim, işte bu kongre salonları artık bize dar geliyor ve artık sokaklar da dar gelecek. Bu seçimlerin çok önemli olduğunun farkındayız. Yaklaşık 10 yıldan beri ülkemiz İMF’ ci zihniyetinin uyguladığı politikalar sonucu maalesef ülke insanımız zor durumdadır ve insanlarımız dininden uzaklaştırılma noktasına gelmiştir. Basından aldığım şu bilgileri aktarmak istiyorum ve cevaplıyorum; 25 Temmuz 2007 Pazar günü Ballıca Beldesinde sayın Recai Berber AKP döneminde Akhisar’ da işsiz kalmayacak, var mı aramızda işsiz olan, 5 yıldır kim iktidarda aynı günde Bahadır Yenişehirlioğlu AKP’ ye verilmeyen oylar CHP’ ye gider, vatandaşı sağduyulu olmaya davet ediyorum diyor. Yani şimdi CHP ermeni partisi mi, Türkiye Cumhuriyetinin bir siyasi partisi değil mi, ne farkı var AKP’ nin CHP’ den, bu CHP zina yasasını kaldırdı mı, hayır kaldırmadı kim kaldırdı bunlar ne farkı var. Sen namus meselesi dedin ve vatandaşın oyunu aldıktan sonra hangi namus meselesini çözdün bu ülkede. İşte 22 Temmuz günü bu aziz millet mutlaka bunun hesabını soracaktır. Yine AKP Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi Demirci ilçesinde AKP 10 yılda ülkeyi dünyanın en zengin ülkesi yapacak, 5 yıldan beri bunlar hükümette var mı, yani 5 yıl öncesine göre ekonomik durumu kaç kişi var burada, bunları ekonomik rakam olarak verebilirim size. 24 Temmuz Pazar günü Mehmet Çerçi tarımcı en rahat dönemi AKP döneminde yaşadı demiş. Doğru mu bu arkadaşlar, şimdi gelelim başka bir boyuta. Değerli arkadaşlar havalar sıcak olabilir, gerçekten ülkemiz bugün son 79 yılın en sıcak gününü yaşıyor. Ama biz saadet partisi olarak bu sıcaktan hiç etkilenmiyoruz, çünkü 29 Ekim 2005 günü Saadet Partisi Genel Merkezinin verdiği talimatlar doğrultusun ülkenin bir seçime gidebileceği belirtilmişti ve start verilmişti. 2005 yılından buyana Akhisar’ da Saadet Partisinden başka çalışan hiçbir siyasi parti yoktur. 2005 yılından buyana her ay bu ülkeyi yöneten insanları veya yerel politikacıları bugüne yaptıkları doğrularla yanlışlıkları dile getiren Saadet Partisi’ den başka hiçbir siyasi parti yoktu. Biz 2 yıldan buyana kışın soğuğunda yazın sıcağında insanlara bir şeyler anlatmaya gayret ettik ki onun sonucu bu tablo ortaya çıktı. Ülkemizi yöneten İmam Hatipli Başbakan iktidara gelirken ilk olarak şunu söyledi imam hatiplerdeki katsayı sistemini kaldıracağız dediler. Bundan 10 gün önce ÖSS sınavları yapıldı. 100 soru yapan normal lisedeki bir öğrenci 200 puan alırken, 100 soru yapan imam hatip lisesi öğrencisi 120 puan almıştır. Var mı böyle bir şey arkadaşlar, 5 yıldan bugüne bunun değiştirilmesi yönünde parlamentoda bir tek lafla gündeme gelmemiştir. Bunların hangi sözüne inanacaksınız. Bakın biz sizi hiç yanıltmadık, geldik imam hatip okullarını açtık, kuran kurslarını açtık, bizler 1973 yılında Akhisar’ da Devrim İlkokulunu bitirmiştim, babam bizi Manisa İmam Hatip Lisesine yazdırdı. İşte bugün Türkiye’ nin yönetimine taliptir arkadaşlar” dedi.

 • Yorumlar 0
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
REKLAM ALANI
 • Amerikan Kültür Dil Kursu
 • Kuzey Ege Kurs
1/20
Başlangıç Tarihi
Başlangıç Tarihi
Tüm Hakları Saklıdır © 2003 Akhisar Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.