• BIST 89.282
  • Altın 145,654
  • Dolar 3,6261
  • Euro 3,8910
  • Manisa 21 °C
  • İzmir 21 °C
  • Atasay 7 Nisan’da açılıyor
  • Memur-Sen’den programa davet
  • Üretici Süt Ürünleri 4. Şubesi açılıyor
  • Brato Foods'a elemanlar aranıyor
  • Veteriner Aranıyor
  • Reşatbey Mahallesi 314 sokak Satılık Müstakil Ev
  • Kasiyer, Garson ve Komi aranıyor
  • Çınarlı Makina'ya eleman aranıyor
  • "Aşkla buluşturup sanatla çekiyoruz"
  • Gelin 2017’de de hikayenizi biz oluşturalım
  • Medar Bahar Kır Düğün Salonları
  • Jolly Tur Güvencesiyle Tam Karadeniz Turu
  • Gafe – Gürgendağ Kır Düğün Salonu
  • Akhisar'a iz bırak
  • Ege Yörem

Öğretmen Okulları'ndan 158. Yıl Etkinlikleri!

Okunma Sayısı: 2597
Öğretmen Okullarından 158. Yıl Etkinlikleri!
Öğretmen Okullarının Kuruluşunun 158. Yıl dönümü dolayısı ile Akhisar Anadolu Öğretmen Lisesi Müdürlüğünce düzenlenen Resim,Şiir,Kompozisyon, Masa Tenisi ve Satranç yarışmaları yapıldı. 14/03/2006

Öğretmen Okullarının Kuruluşunun 158. Yılı Okullar arası yarışmalar yapıldı!

AKHİSAR: (Kenan MOLLA)
        
Öğretmen Okullarının Kuruluşunun 158. Yıl dönümü dolayısı ile Akhisar Anadolu Öğretmen Lisesi Müdürlüğünce düzenlenen Resim,Şiir,Kompozisyon, Masa Tenisi ve Satranç yarışmaları yapıldı.
        Öğretmen Okullarının Kuruluşunun 158. Yıl dönümü etkinliklerinde İlköğretim okulları arası “Çocuk Gözüyle Öğretmen” konulu resim yarışmasında Özel Akhisar İlköğretim Okulu öğrencisi Şüheda Günbay birinci, Gazi Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu İlköğretim Okulu öğrencisi Aykut Şaşmaz ikinci ve Özel Akhisar İlköğretim Okulu öğrencisi Begüm Bilgiç üçüncü oldu.
        Orta Öğretim kurumları arasında düzenlenen “Öğretmen Sevgisi” konulu şiir yarışmasında Akhisar Anadolu Öğretmen Lisesi Öğrencisi Sıla Aysel birinci, Akhisar Anadolu Ticaret Meslek Lisesi Öğrencisi Özgür Karagöz ikinci ve Anadolu Öğretmen Lisesi Öğrencisi Kaan Ansal üçüncü oldu.
        “Bilgi Çağında Öğretmen” konulu kompozisyon yarışmasında Anadolu Öğretmen Lisesi Öğrencisi Zeycan Görk birinci yine aynı okuldan Evsen Başak Doğan ikinci, Adnan Menderes Lisesi Öğrencisi Şule Kara üçüncü oldu.
        Masa tenisi turnuvasında Yıldızlar Kategorisinde Ülkü İlköğretim Okulundan Fatih Gün birinci, Altı Eylül İlköğretim Okulundan Furkan Aladağ ikinci ve Misak-ı Milli Ali Şefik İlköğretim Okulundan Uğur Şen üçüncü olmuştur. Gençler Kategorisinde Anadolu Öğretmen Lisesi Öğrencilerinden Yasemin Gün birinci, Ömer Kemal Gültekin ikinci ve Umut Öner üçüncü oldu.
        Satranç turnuvasında Yıldızlar Kategorisinde Akhisar Koleji 1. takımı birinci, Misak-ı Milli Ali Şefik İlköğretim Okulu 1. Takımı ikinci ve Akhisar Koleji 2. Takımı üçüncü olmuştur. Gençler Kategorisinde Akhisar Anadolu Lisesi 2. takımı birinci, yine aynı okulun 1. takımı ikinci ve Adnan Menderes Lisesi 1. takımı da üçüncü oldu.
        
Dereceye giren yarışmacılara 16 Mart Perşembe günü saat 10:30’da Belediye Kültür Salonunda yapılacak kutlama töreninde ödülleri verilecek.





  • Yorumlar 0
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Başlangıç Tarihi
Başlangıç Tarihi
Tüm Hakları Saklıdır © 2003 Akhisar Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.