• BIST 86.771
 • Altın 246,994
 • Dolar 6,0108
 • Euro 6,7137
 • Manisa 17 °C
 • İzmir 18 °C
 • Nuri Giyik Sanayi sitesinde kiralık iş yerleri
 • Akhisar Eksen Eğitim Kurumlarında üniversite hazırlık yaz kursu başlıyor
 • Üretici Süt Ürünlerine bay elemanlar aranıyor
 • Çok iyi derecede İngilizce bilen çalışma arkadaşları aranıyor
 • British Town’dan karne hediyesi İngilizce kursu
 • Bu konsept Akhisar’da ilk!
 • Şiir Günleri sezon finali 15 Mayıs’ta
 • Benimle delirir misin? adlı tiyatro oyunu 24 Mayıs’ta
 • Akhisar'da muhteşem satılık villa
 • Continental'den yaz lastiklerinde 200TL'ye varan indirim
 • Stüdyo Özge’den bir not
 • Akhisar yerel seçim sonuçları
 • Özel Pinokyo Kreşi yaz okulu ve yeni dönem kayıtları devam ediyor
 • Çarıkçı Grup güvencesiyle ev sahibi olun!

Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti

Okunma Sayısı: 1859
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
CHP Akhisar İlçe Başkanı Av. İsmail Fikirli, CHP Manisa Milletvekili A. Vehbi Bakırlıoğlu, CHP Akhisar Belediye başkan adayı Ecz. Besim Dutlulu ve partililerin karşıladığı Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Orkun Şıktaşlı'yı karşıladı.

Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Akhisar Haber Ajansı – AHA

Millet ittifakı adayı İYİ  Parti  Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Orkun Şıktaşlı, eşi Nesrin Şıktaşlı, İYİ Parti İl Başkan yardımcısı Ünal Abdullah Gürbüz, İYİ Parti Akhisar İlçe başkanı Mustafa Kındıroğlu, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Manisa İl başkanı Semih Balaban ile birlikte CHP Akhisar İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

CHP Akhisar İlçe Başkanı Av. İsmail Fikirli, CHP Manisa Milletvekili A. Vehbi Bakırlıoğlu, CHP Akhisar Belediye başkan adayı Ecz. Besim Dutlulu ve partililerin karşıladığı Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Orkun Şıktaşlı'yı karşıladı.

Basın toplantısının açılış konuşmasını CHP İlçe başkanı Av. İsmail Fikirli yaptı. Fikirli;" Değerli arkadaşlarım basın açıklama programımıza hoş geldiniz. Arkadaşlar önümüzde Akhisar’ın Manisa’nın kazanacak bir seçimi var. Bu seçimden biz Akhisar olarak bu seçimi alcağız. Mart'ın sonu bahar olacak. Akhisar örgütü olarak Türkiye belediye seçiminde Akhisar örgütü olarak en fazla oyu Orkun Şıktaşlı'ya Akhisar’dan göndereceğiz" dedi.

 

Basın açıklamasında konuşan İYİ Parti Akhisar İlçe başkanı Mustafa Kındıroğlu;" Bu toplantıda Manisa Büyükşehir başkan adayımız Orkun Şıktaşlı beyefendiye biz Akhisar İYİ Parti ilçe başkanlığı olarak aynı zamanda Cumhuriyet Halk Partisi Millet İttifakı adayımız Besim Dutlulu beyefendiye kazandırabilmek için her iki ilçe başkanı olarak var gücümüz ile çalışarak kazandıracağımızdan şüphemiz yok. İlçe teşkilatları olarak birbirimize olan değeri kıymeti eksiksiz özen göstererek kendi aramızda herhangi bir problem yaratmadan ilerlediğimizde başarıya ulaşacağımızdan hiç şüphemiz yok. Yeter ki biz ilçe başkanları olarak ilçe teşkilatları olarak üyeler ve kadrolar olarak üzerimize düşen görevi hiç siyasi hesap yapmadan siyasi menfaatleri göz önünde bulundurmadan her iki ilçe teşkilatı saygıda kusur etmeden yaptığında ben inanıyorum ki tekrar Manisa’da başarıya ulaşacağız. Hem Akhisar’da hem Manisa’da. İnşallah yarın listeler meclis üyelerine verilecek bu listeler verildikten sonra bizde İYİ Parti ilçe teşkilatı olarak Cumhuriyet Halk Partisi’ne olan desteğimizi listeleri gördükten sonra vereceğimizden hiç kimsenin şüphesi olmasın" dedi.

 

Toplantıda konuşan İYİ Parti Manisa İl başkan yardımcısı Ünal Abdullah Gürbüz;" Bu güzel günde beraber olmaktan mutluluk duyuyoruz. Akhisar’da Besim Dutlulu beyefendiyi, Manisa Büyükşehir Belediye başkanlığı için Orkun Şıktaşlı beyefendiyi kazandırmak için her iki yerde de var gücümüz ile çalışacağız. Bu bir kişinin, iki kişinin, beş kişini çalışması ile olmaz aday tanıtım toplantısında da sayın meclis grup başkan vekilim Özgür Özel’in de söylediği gibi yakınlarımızdan başlayarak asker arkadaşlarımızdan, okul arkadaşlarımızdan başlayarak telefonla bir zat ziyaret ederek her iki adayı da  inşallah bu kötü gidişata son vermek için kazandıracağız. Bunları ben çok söylemek istemiyorum bende eski bir Belediye Başkanı olduğum için adaylarım var onların hakkını yemek istemiyorum. Bundan sonraki süreçte hepinize başarılar diliyorum sağlıcakla kalın" dedi.

 

Toplantıda konuşan CHP Manisa İl Başkanı Semih Balaban;”Belediye başkan adayım,sayın ilçe başkanım,sayın il başkan vekilim,sayın Akhisar başkan adayım, ilçe ve il yöneticilerimiz,  kadın kollarımız, gençlik kollarımız, belediye meclis üyeleri, iyi partinin güzel insanları, 21. yüzyılın kuvayi Milliyecileri hoş geldiniz. Biz genel merkezimizden yapılan protokol gereği İYİ Parti ile tüm Türkiye'yi kapsayan 50 ilden fazla bir işbirliğine imza attık. Biz millet ittifakı olarak hiç kimseyi ötekileştirmeden herkesi kucaklayarak üreten, bağımsız, ekonomik anlamda güçlü bir Türkiye çağdaş Atatürk'ün çizdiği çağdaş uygarlık seviyesinde bir Türkiye yaratmak için 31 marta kadar gece gündüz hep birlikte çalışacağız arkadaşlar. Biz hiçbir zaman AK Parti  ve MHP'nin yaptığı gibi bir zorunlu ittifak yapmadık. Düne kadar birbirine her türlü kötü sözü söyleyen bugün çıkar doğrultusunda korkularının doğrultusunda ittifak yaptılar ama millet ittifakı gerçek anlamda umut, Türkiye'yi yeniden kurma ittifakıdır. Nasıl Akhisar'da iyi partili dostlarımız CHP'nin belediye başkan adayı Besin Dutlulu, için var güçleri ile çalışarak, Akhisar ilçe başkanımı kutluyorum. Akhisar ilçe başkanımızın dediği gibi bizde tüm CHP seçmeni, tüm CHP'lere Orkun Şıktaşlı için gece gündüz çalışacağız. 31 Mart'ta öne Besim Dutlulu'yu belediye başkanı yapacağız, daha sonrada büyük şehirde Orkun Şıktaşlı'yı başkan yapacağız" dedi.

Toplantıda konuşan CHP Manisa milletvekili A. Vehbi Bakırlıoğlu;” Orkun Şıktaşlı Akhisar2a gelerek arkadaşlarımız ile tanıştı ve daha büyük etkinlikler yapacağız. Orkun Şıktaşlı'nın projeleri Manisa'yla ilgili, Akhisar'la ilgili hayallerini büyük Akhisarlılarla birlikte paylaşacağız. Orkun beyi ben daha önceden tanıyordum daha sonra Manisa’da İYİ partinin belediye başkan adayı açıklandı. Orkun Şıktaşlı'nın bir televizyon programına katılacak diğer Büyükşehir belediye başkan adayı ile beraber izledim. Bir tanesi destek aldığı geçmişte insanları hor gördü. Manisa ile ilgili hiç bir şey anlatmadı ama öbür tarafta da Orkun bey çıktı, gayet sakin, mütevazı neler yapmak istediğini, vizyonlarının ip uçlarını o kısacık programda hepimize yansıttı. Genç dinamik Manisa'ya hizmet etme aşkıyla yanıp tutuşan bir adayımız var. İlçe başkanımızın dediği gibi Akhisar en fazla desteği İYİ partiden ve Büyükşehir başkan adayımıza verecek. Her türlü destekleyeceğiz. Besim kardeşimle aylardır dolaşıyoruz sokaklarda ama çok iyi hakikaten de beklentinin üzerinde ilerliyoruz. 31 Martta Manisa'yı ve Akhisar'ı kazanarak, Martın sonu bahar olacak" dedi.

 

Toplantıda konuşan CHP Akhisar Belediye Başkan Adayı Ecz. Besim Dutlulu; İl başkanlarım, ilçe başkanlarım ve n başta bugünün en önemli kişisi Büyükşehir Belediye başkan adayım Akhisar’a hoş geldiniz. Başkanım diyorum Allah söyletti ve inşallah öyle olacak. Sevgili milletvekilime güzel sözleri için de çok teşekkür ediyorum. Biz 4 aydır sahadayız gece gündüz demeden çalışıyoruz. Köy köy geziyoruz, sokak sokak dolaşıyoruz çokta güzel bir hava var Akhisar gerçekten bu işe inanmış. Akhisar gerçekten 31 Mart akşamı Akhisar Belediyesinin kazanacağına inanmış durumda. Her gittiğimiz yerlerde ister Cumhuriyet Halk Partisinin önde olduğu ister AK Partinin önde olduğu yerlerde her yerde çok güzel reaksiyonlar çok güzel tepkiler alıyoruz. İnsanların o gülen yüzlerini görmek bizi çok mutlu oluyor. Biz bu çalışmayla devam edeceğiz. Biz hep bunu söylüyoruz biz Manisa Büyükşehir ile uyumlu çalışıyoruz. Hangi parti olursa biz uyumlu çalışacağız diyoruz  ama İYİ Parti olursa Akhisar’ın geleceği çok farklı şekilde değişecek. Orkun bey bu seçimi kazanırsa işte bu dediğimiz vaatler çok daha kolay olacak çok daha hızlı olacak. Çünkü 5 senedir Manisa Büyükşehir Belediyesi’nden hiçbir yardım almayan şehrimiz var. Akhisar başka ilçelerin aldığı hiçbir hizmeti alamadı. Hep bir adım geride kaldı. Ben bu olayda Manisa suçludur, Akhisar Belediyesi suçludur demiyorum ama geldiğimiz son noktada Manisa Büyükşehir Belediyesi yeterli payı alamayan bir kentimiz var. İşte bu kaderi değiştirmemiz lazım. Bu kaderi de değiştirmek için yaptığımız yol da ittifak yaptığımız İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Orkun Şıktaşlı beyefendiden geçiyor. Ben inanıyorum çok güzel projeleri çok güzel düşünceleri var inşallah hep beraber gerçekleştireceğiz bunları. 31 Mart akşamı Allah kısmet ederse çok güzel bir şekilde sonuçlanacak biz Akhisar’ı kazanacağız. Bu yollar kritik günler zor günler bu yolda birkaç kişi yüzünden vazgeçenler olacak koltuk sevdalıları yüzünden yolu bırakacaklar olacak ama hiç önemli değil biz inanmış arkadaşlarla yola devam edeceğiz" dedi.

Toplantıda konuşan Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Orkun Şıktaşlı;" Akhisar ben çocuk iken Aydın, Nazilli, Manisa, Balıkesir gibi aynı nüfusa sahip bir büyük şehirdi. Yıllar geçti, Valiliğin bulunduğu yerlerde yatırımlar fazlaca yapıldı ve zaman geçti Akhisar uzaktan yönetilmenin vermiş olduğu sıkıntıları bünyesinde hasarlı bir şekilde taşıdı. 2014 yılına geldiğimizde yerinde hizmetin yapıldığı beldelerimiz kapatıldı ve ilce biz hizmet alma anlamında Manisa’nın merkezine mecbur kaldık. Hizmetlerin tasarlanması Manisa’nın merkezinde oluyor oysa Akhisar’da bir sorun olduğunda bunun koordinatörlüğe ya da ilgili noktaya ulaşması sonrası hizmetin alınması biraz gecikerek oluyor bazen ulaşım olmadığı için o hizmet alınamıyor. Burada en önemli mesele yerinden yönetim, ben taahhüt ediyorum ki benim Akhisar belediye başkanım Besim Dutlulu seçildiğinde Büyükşehir belediye başkanı gücünde olacak. Hizmeti Akhisar’da yapacaksak bunu Manisa’nın merkezinden sadece destek vermek amacıyla yapacağız. Oturup saatlerce konuşacağız, projelerimizi geliştirip Akhisar’a daha iyi hizmeti nasıl yaparız ile ilgili ortak aklı ortaya koyacağız.

Bizim ittifakımızın üç milletvekili var. Bekir bey, Vehbi bey ve Özgür bey. İki il başkanımız var ve teşkilatlarımız var. Biz Akhisar’da kararları alırken birlikte alacağız. İyi Parti Belediye Başkan adayı Orkun Şıktaşlı aynı zamanda Cumhuriyet Halk Partisi Büyükşehir Belediye Başkan adayı Orkun Şıktaşlı bunu hafızalara ve kalplere kazımamız lazım. Bizim burada en önemli yapacağımız işlerden bir tanesi Akhisar’ın Manisa’nın merkezi gibi yatırımını aldığı bir zemine gelmesi. Büyükşehir yasası ile birlikte ilçeler gelirlerinin yüzde 40 ile 43 arasındaki payını kaybettiler. Bu payın tekrar yerinde kullanılmasını sağlamak bu işin adaletidir. Biz beton belediyeciliği yapmayacağız, kuleler dikerek Akhisar’ın parasını Manisa’da harcamayacağız. Burası hem sanayi hem de tarım kenti, medeni ve antik bir şehir. Evveliyatı var, ruhu var. Akhisar’ın Türkiye’de bir adı ve markası var. Biz bunu pekiştirerek yaptığımız yatırımlarla geliştirerek daha yukarıya Besim başkanımla, vekillerimle, teşkilatlarımla birlikte gerçekleştireceğiz.

Bu güne kadar tek adam anlayışıyla bir kişi bilgisi kadar ne varsa onunla yönetti. Ülkenin de genel olarak temel sıkıntısı bu. Biz ortak akla inanıyoruz. Bir kişi bir şey bilir ama bin kişi milyon bilir inancındayız. Yapacağımız en önemli işlerden bir tanesi tarımsal kalkınmaya ağırlık vermek olacak. Bir tarım A.Ş.’miz olacak. Hemen hemen her üründe vilayetin her noktasında üretilen ürünün kaybolmadığı, dalında kalmadığı pazarının da oluşturularak toplandığı sistemleri oluşturacağız. Manisa gelecekte vilayet olarak Akhisar’ıyla ve diğer ilçeleriyle birlikte tarımsal kalkınmanın Türkiye’de öncüsü olacak. Önümüzde güzel bir İzmir modeli var.  Büyükşehir Belediyesi tarımsal kalkınmayla ilgili inanılmaz hamleler yaptı. Biz kendileriyle önümüzdeki günlerde görüşerek brifing alarak eylemlerimizi hareketlerimizi bu yönde daha ileriye götüreceğiz.

Akhisar sanayi şehri, Avrupa’nın en büyük limanının hinterlandı burada da bir organizasyon yapacağız. Elbette çalışmalar var fakat bugüne kadar Büyükşehir belediyesinin bugüne kadar herhangi bir desteği yok. Müteşebbis heyetinde tanıdığımız arkadaşlarımız var. Akhisar Belediyesiyle birlikte buranın sanayisinin istihdam anlamında daha verimli hale gelmesini ve daha çok insanımızın ekmek temin edebilmesinin yollarını da geliştireceğiz. Beldelerimizin ve köylerimizin yollarını ulaşım anlamında kolaylayacağız. Maalesef otobüslerimizin vaktinde gelmemesi nedeniyle saatlerce bekleyen yolcularımız var. Sıkıntılarımız alt yapı anlamında çok büyük bazı köylerimizde sularımız hala eskiden olduğu gibi akmıyor. Altyapı çalışmaları nedeniyle özellikle Maski çalışmalarından bozulmalar, yolların çukurları, araçlarımızın her an herhangi bir hendeğe girecek olması sıkıntılar büyük. Akhisar’a hakimiz, Akhisar bir medeniyet şehri tekrar o eski günlerine Besim başkanımızla birlikte ayağa kaldıracağı şekilde çalışarak vilayetimize Akhisar’ımıza hizmet etmeye talibiz. Martın sonu bahar olacak" dedi.

 

 

 

 

 

Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti
Millet ittifakı Manisa BŞB Adayı Şıktaşlı, CHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti

 • Yorumlar 4
  Diğer Haberler
  ALKAN TAVLI
  • CHP Akhisar Belediye Başkan Aday Adayı Alkan Tavlı
  1/20
  Başlangıç Tarihi
  Başlangıç Tarihi
  Tüm Hakları Saklıdır © 2003 Akhisar Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.